Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé! Kritici paní Lucie Bílé

    SE NEUMÍ ANI PODEPSAT !!! Není žádné umění napsat "sem" (do tohoto sloupku) něco kritického, odsuzujícího, či sprostě hanlivého..... Nakonec každý jednotlivý příspěvek je vypovídající visitkou svého autora. Nepřekvapují mě až dětská vyznání obdivu, nebo postpubertální vynášení do nebes. To objeví na "svých" stránkách asi většina umělců, zvláště pak žen. Vyznáním obdivu podpořenou žádost o finanční půjčku bych možná nečekal. Odsouzení hodné projevy nenávisti potkají asi většinu známých osobností. Paradoxní ovšem je kritisovat umělce za odlišný názor na základní životní hodnoty než mám JÁ. Když už bych si spletl adresu v tom smyslu, že bych ohledně názoru na demokracii v souvislosti s hlučnou taneční zábavou kritisoval umělce namísto politika či soudce, určitě bych se nezapomněl podepsat! Nesouhlasit, oponovat, kritisovat, to vše je běžné. Ale měl bych se alespoň představit! To proto, aby kritisovaný věděl s kým má tu čest, že pouze "neštěkám", ale presentací své osoby mu dávám najevo, že si za svojí kritikou stojím a čekám na odpověď. Jinak jsem pouze ubohý anonym! Někomu asi stačí, když může štěkat. Dle mého je ovšem úroveň takovýchto příspěvků stejná, jako těch kteří si o pár řádek níže vylili své pubertální mozečky. Stejná je proto, že oni se alespoň nestyděli podepsat! (Závist plodí nenávist.)
  • Proč jí všíchni urážíte?!Je dost oblíbrná!Jsou to jenom vaše keci ale kdybi jste jí tak nepodcenovali a poslechli si jednu skladbu tak ji budete milovat!! *7*
  • Vy tři poslední jste debilové, dál už jsem to radši nečetla, vždyť je skvělá, co pomlouváte Lucinku? A souhlasím tady s Romčou *3* a je dobře, že má slavíka, ta si ho totiž zaslouží! *10* A nekecejte hovadiny! Ty její koledy jsou vánoční spestření pro ty, který mají Lucku rádi jako já, takže my co ji rádi máme držíme při ni. Tak si pomlouvejte jinde... *4* Doufám, že vás nenapadlo pro ni hlasovat, že se vám nelíbí, stejně vyhrává-líbí *5*
    • Samozřejmě že nás napadlo hlasovat že se nám nelíbí, když se nám nelíbí. To má logiku, ne? Jak tě vůbec napadlo, že nás to nenapadlo??? *1* *1* *1* Jesli vyhrává líbí, může to být taky JEN a POUZE tím, že těm, co se nelíbí na její profil nechodí, protože se jim nelíbí. *2* *2* *2* Chápeš? *3*
  • držím pěstičky
  • TAK ráda bych, Lucie!

    Milá paní Luci, již dlouho jsem nejen Vaše věrná posluchačka, ale i obdivovatelka ve všech směrech. Zní to asi sentimentálně, mnozí by řekli postpubertáně, ale já Vás mám moc ráda! Máme k sobě blízko společným pohledem na svět, na lidi v něm. Pracuji v ústavu jako vychovatelka, i ve svém volném čase se snažím pomáhat a postiženým a znevýhodněným dětem. Mým velkým přáním je vidět Vás tváří v tvář, popovídat si, vím, že bychom si určitě rozuměly. Je těžké spojit se s tak známou osobností, ale pevně věřím, že se mi to podaří. Kdybychom se i přesto nikdy nesetkaly, přeji Vám mnoho krásných dní v životě naplněných zdravím, láskou a celkovou spokojeností. Mějte na paměti, že není na světě člověk ten, co by se zavděčil lidem všem! Mám Vás moc ráda! Kamarádka Monika
  • Luky1987

    Pani Speváčka😍

  • prosba

    Dobrý den. Ráda Vás poslouchám,ale hlavně obdivuji jak pomáháte jiným.Díky tomu se na Vás obracím s prosbou o pomoc mému synovy.Ani nevín jestli si tohle někdy přečtete,ale i tak Vám popíšu svoji situaci.Jsem matka čtyř dětí a s toho jedno mám těžce postižené.Zjistila jsem na veletrhu v Brně,že je přístroj MOTOMED,který by mu mohl pomoci s jeho nechodícíma nožkama. Ale bohužel tento přístroj nehradí pojišťovna a já nemám peníze na pořízení.Přístroj stojí 100275,-Kč,50%mi hradí soc.úřad a na zbytek hledám hodné lidi kteří chtějí pomoci.Doporučení od lékaře a průkazku ZTP/P doložím.Za každou korunu Vám budu vděčná.Děkuji. č.ú.:19-5003040297/0100 Nejsem žádný podvodník,ale zoufalá matka.
  • ahoj Luci,je to už dlouho,co o sobě nevíme,a tak nevime,zda si na nás ještě pamatuješ,jsme holky s chalupy.a jsme z Jablonce-chodily jsme na Tve koncerty-byly skvělý!!!Jak se mas?A co Filda?Ten už si nas asi nepamatuje..Styská se nám po Tobě!!!!!!!!Jestli chceš,napiš nám zase,budem štastný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!adresu už asi nemáš,tak tu je:dvojčata Radičovy,Zlatá 9,Jablonec nad Nis.46602.ju??A kde Tě zas mužem vidět??Máme Tě fakticky rádi!!!!!!!!!!!Tak se těšíme,a snad se máš fáájn???MOCMOCMOC ti to přejem!!!Radi na tebe vzpominame...Zatim ahoj.
  • Lucie ahoj, moc Tě zdravím, jsi přesně o 10 let mladší...fandím Ti a přeji moc, moc štěstí a zdraví...krásné vánoční svátky ze srdce Linda Palenčárová
  • Žádost

    dobrý den prosím o podpis Lucie Bílé moje adresa je:Denisa Charvátová Svatý Mikuláš 125 Kutná Hory 284 01 Předem děkuji Naschledanou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit