Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bartošová je horší, Lucka je nejlepší a zpívá fantasticky furt ji nepomlouvejte, má krásný písničky, které jsou o něčem a když ji nemáte rádi tak ji nehaňte jsou zu i lidi a není jich málo, kteří maji Lucku moc rádi a vy co nepoznáte talent tak jste padlí na hlavu.
    A je dobře že ji všude obsazují, jasně proč by ne když ji mají lidi rádi
  • Dobry den,pani Lucko jste nejlepsi zpevacka a taky moc krasna muj pritel vas ma moc rad jen tak dal
  • Pozdrav

    Milá Lucie zaujalo mě to co jsi říkala v pořadu GEN. A tímto Ti nabízím, že na kafe s tebou ráda klidně zajdu a popovídám si.Vím, že jsi slavná, ale člověk by se neměl měřit podle toho jak zní nebo nezní jeho jméno, ale podle toho jakým člověkem je. Takže jestli budeš mít cestu do Jeseníku, pak se ozvy. Přátelství je jeden z nejcenějších lidských citů, kterých je člověk vůbec schopen a tak chceš-li nabízím ti jej....Ester
  • Každý člověk má svojí volbu.Někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád hodně jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • fanda

    Lucije Bíla je jedna z vynikajících umělcu jako jedina z umělcu které znam osobně ma urověn děkuji vanewn.
  • Písnička Summer Time, kterou jste zpívala na Slavících byla úžasná a Vy ještě úžasnější!!!Plně souhlasím s paní Ester!Ten pořad byl nádhernej a říct mi, jestli s Vámi půjdu na kafe, umřu štěstim =)))
  • lucie má přidanou výšku, vždyt ma 150 cm
  • Lucka není vůbec perfektní. Kdyby byla, věděla by, kdy je čas odejít. Nemyslíte, že už má zmeškáno?
    • A proč by jako měla odcházet? Kam má jít? A co třeba Karel Gott, Eva Pilarová, Hana Zagorová, Marie Rottrová, Helena Vondráčková, Marta Kubišová, ty jsou daleko starší a odcházejí? Proč by měla Lucie Bílá odcházet, když je tak oblíbená?
    • Nemyslím!!!!!!!
      • Taky bych řekla, ty asi celkově moc nemyslíš. *15* *15* *15*
        • Nestarej se o mě, neznáš mě, tak neříkej jak já myslím a netypuj si jak mám vysoké iq
          • Netypuji, stačí si přečíst tvé názory a příspěvky, mimochodem je máš snad všude, a je nad slunce jasné, že ti to moc nemyslí. Jen doufám, že ti není víc jak 13, to bys ještě měla šanci z toho vyrůst.
            A neříkej, že se o tebe nemám starat, když ty se vrtáš úplně do všech *15* *15* *16* *16* Asi se hodně nudíš, Laurinko. *2*
            • Já se do všech nevrtám, jo je mi míň než 13, je mi 11, takže si nedovoluj na mladší a pro tvoji informaci: Já se vůbec nenudím! A nerejpej do mě. Nějak mě hlídáš, že se staráš o mé názory
  • a samozřejmě půjdu =)))
  • Ahoj Lucie, je mi 10 let a chodím do 4 třídy a půjdu na Tvúj koncert 10.4 2015.je v Benešově už se moc těším.LÍbí se mi tvoje hudba a písničky S POZDRAVEM EVA ŠEBKOVÁ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit