Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tý kačeně, co poslala reakci na zpěv Lucie Bílé v Českém slavíku, jako že se Gerschvin obracel v hrobě a podobně, bych chtěla vzkázat, ať nehodnotí, když nemá hudební sluch, popřípadě vkus. Ten výkon byl ÚŽASNEJ!!!
  • *14* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Dotaz

    Vžená paní Lucie. Všechny superlativy se do tohoto příspěvku nebvejdou, proto aspoň jeden: jsme s Vámi v dobách dobrých i zlých a milujeme Vás. Proto bych Vás rád pozval k nám do Čáslavi, Nikoli na koncert, i když ten by byl ze všeho nejlepší, ale jen tak na besedu, která by mohla mít název a zaměření na Vaši charitativní činnost. Každý měsíc v Čáslavi pořádáme tzv. Disputace, kde se setkáváme se spoustou zajímavých osobností veřejného života, ať už to jsou umělci, nebo jiní významní lidé. Namátkou uvedu: Jan Kraus, Ivanka Devátá, Magdalena Diettlová, Jadran Šetlík, Vladimír Remek, Hynek Tomm,Rudolf Jelínek a další a další, např. česky mluvící velvyslanci v ČR. proto bychom si považovali za čest, kdybyste na Disputaci mohla přijet i Vy. Disputace se většinou konají některý čtvrtek v měsíci. Ale i to není žádná překážka, neboť bychom se přizpůsobili Vašim časovým možnostem. Začátky jsou většinou od 18 hod. A jak jsem se k tomu připletl já, inu tak, že jako sekretář Literárního klubu Dr. Nadi Benešoví zde v Čáslavi spolupracujeme nejen s knihovnou, ale i s muzeem, kteří jsou hlavními pořadateli. Takže pokud mi kladně odpovíte, budu dál jednat s pověření ředitelky muzea. Děkuji předem moc a moc. S upřímným pozdravem a přáním všeho nejlepšího a hlavně zdraví do nového roku se na setkání těší Bohumil Jaroš - básník a sekretář LKNB
  • *4* Mám ráda tvoje písničky. Zpíváš moc nádherně. Slavík se vyhlašoval už kolikrát. Slavíků máš určitě hodně. Přeji ti co nejvíce slavíků a co nejvíce úspěchů v kariéře.

    zdraví tě MONČA *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*.
  • máme Tě rádi !!!

    Ahoj Lucinko,moc Tě obědvě zdravíme a myslíme na Tebe každý den!Ta knížka Tvá se nám strašně moc líbí!!!!!!!Byl to náš krásný dárek k vánocům!Chtěly jsme Tě jen pozdravit popřát hodně zdravíčka,lásky a to i Tvé celé rodině!!Ahoj,dvojčata
  • Držím pěsti...

    Milá Lucie, podle mého jste nejlepší zpěvačka všech dob, držím pěsti, ať se Vám daří a jste šťastná, protože Vám úsměv moc sluší:-)
  • =)))
  • pozdrav

    Ahoj Lucko, jsi super zpěvačka. Moc ti fandím a držím ti pěstě, aby se ti dařilo v novém roce. Velmi se mi líbí tvoje písničky na cédéčku Láska je láska. Martina
  • ses skvela
  • ahoj lucie jsem tvuj fanousek a hezky spivas *3* *3* *3* *9* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit