Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie Bílá

    Leoši nevím,proč tady nadáváš lucce,ale vim ,že si udělám chat budu tam nadávat taky a hlavně tam budu říkat jaký jsi debil.A jinak Lucko líbí se mi tvoje písničky a klipy nechi tě urážet,ale ty tvoje pohyby ty nemusíš ani trochu se pohnout a je to tvoje všichni tleskaj a jsou nalepený na obrazovce,prostě super. Vaše autorka Nikola!
  • *14* *14* Lůca je fakt andílek =))) *4*
  • Lucincr

    Ahoj Lucinko,jak se máš?Moc Tě zdravíme,a vzpomínáme!!!!!!!!!!!!Tvoje holčičky z chalupy...Zlatka aMagda z Jbc n.Nis.Měj se pohodově...bud hlavně,štastná...a spokojená...Máme Tě MOC...rádi!!!
  • sluníškooo =)))

    *14* *4* *14* Lucka je nejúúúúžasnější človíček na světě, ve vesmíru, prostě NEEEJ!..(for me =) ) Je to zlatíško =)..mám jí strááášně láda!moooc! ..se z toho nikdy nevyspim =)..mějte se lidi =) *14*
  • Gratulace

    Milá Lucko kolegyně berane *3* Z celého srdíčka Ti přeji krásné narozeniny,hodně moc lásečky,zdravíčka,štěstíčka no ať Ti Filípek dělá jen radost,ale to on určitě dělá,no a také pracovních úspěchů.Celá naše rodina tě miluje MoooooC *14* *14* *14*
  • přáníčko

    Milá Lucinko, moc a moc gratulujeme k Tvým narozeninám a ještě více ke svatbě.Hodně lásky do dalšího života přeje Eva a Lucka.
  • Blahopřeju :)

    Blahopřeju k vaší tajné svatbě a doufám že vám to vydrží neskutečně dlouho :) *3*
  • Tak ja si myslim ze Iveta Bartosova byla vzdy lepsi zpevacka.
  • Podekovani

    Nazdarek Lucie chci ti podekovat zato ze jsi je stebe vazne ta nejlepsi spevacka pod ceskym sluncem slisel jsem Machlkovou pri spevu hruza drzim ti palce s Noidem at se mete redi a at vam to vydri co nejdal modlim se za vas at ste stastny omlovam se za pravopis drzim ti palce preju stesti jen te prosim at tvuj pritel jde k volbam a at nevoli Paroubka Prosesek@centrum.cz 720210993 *4* *4*
  • Dobrý den, Lucinko, dovoluji si vás oslovit ve věci háčkovaného motýla, kterého jste předávala jako obraázek v televizi. Mohla bych poprosit o předlohu? Přeji vše nej, vh

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit