Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc Vám blahopřeju, je super, že se Vám do konce podařilo utajit Vaše rozhodnotí. Jak by řekl můj taťka:" Máte recht!". Ke svému štěstí nepotřebujete požehnání všech novinářů a celé veřejnosti. Ať Vám vychází všechno co chcete a mnoho štěstí(toho není nikdy dost). Ještě Lucie připojuji blahopřání k Vašim narozeninám.A co víc Vám přát a neopakovat se. Milujte se a množte se. Zdraví Eliška *4*
  • Tyjo!! Já jsem se taky narodila 7.4,akorát 2004 :D
  • Řekla bych, že čím je Lucka starší, tím líp vypadá.
  • blahopřání

    Dodatečně gratujiji k Vašim narozeninám i k Vašemu sňatku a přeji,aby jste byla velice šťastná.Jirka
  • Přeji Vám ze srdce to nejlepší k narozeninám i svatbě *14* *3*
  • Taky moc rada zpívám, mam ji ráda
  • dobrý den lucko,mohla by jste se zastavit u mé manželky,ona má hrozně moc ráda a strašně vám fandí.
  • Ahoj, šel byste někdo se mnou na koncert Lucky? V Praze v Tipsport areně...15.10. lístek za 390kč..:) Někdo jako já, kdo tam moc chce jít, ale nemá koho k sobě? Je mi 19 a mail: tic.k.tac@seznam.cz :)) Ozvěte se a vyrazíme :)
    • No já bych klidně šla, ale není to vhodný mně je teprve 11
      • já píšu z bratrancovýho počitače, achjo já se zapomněla přejmenovat, takže jsem za Filipa, ale přitom jsem Filiphina, tak fakt sorry *4*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Lucie jakš tak.
  • mám ji ráda je hodná a má ohromnej hlas
    • Cikani vetsinou maji hlas a JAKY *1*
      • Ono o někom mluvit jako cikáni apod,je dost urážející.Ale když to napíše někdo jako Vy tímto způsobem,tak to nemůže ani urazit.Vraťte se do školy a řekněte učitelům ať Vám vrátí peníze že Vás nic nenaučily a za ty si najděte někoho kdo Vás naučí pravopis.Až se zamyslete nad urážkou na cti a zkuste to znovu. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit