Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro hvezdu čr

    Pani Hano jse super a nikdo na vas nema to vam tvrdim NIKDO NA VAS NEMA
  • Dopis

    Dobrý den paní Bílá, mám na Vás dotaz,který neumím a nejde napsat.Moc rád, bych si o mém problému promluvil s Vámi (jste člověk,který na obrazovce, na mě udělal ten nejlepší dojem a s důvěrou se k Vám obracím o radu odborníka).Chápu vaše vytížení,ale jedno setkání s člověkem ,který by potřeboval od Vás radu ,jak daní problém vyřešit.Pokud ,jako hodně populární člověk ,jste ochoten mě kontaktovat moc a moc děkuji a vážím si toho. Moc děkuji Standa Křížek ,mobil-737558996,e-meil LRU.predmerice@seznam.cz
  • Luky1987

    Lucka Bílá je v pohode a aj ako speváčka.Ja proti nej nič nemám 

  • je vi jste ta nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a ne langerova ta je 0 vy jste 1 *3*
  • miluju te *16*
  • Sluníškoo! =)))

    Sluníško, Lůca je prostě Sluníí, nejúžasnější človíčeek!Andíeek =))) *4* I love her! =)))
  • chtěla bych te videt na zivo *7*
    • je holt drahá...
  • Poklona

    Nazdarek Terko moc ti fandom a doufam ze to takhle pujde dale at jste se Samuelem Stastni jsem s vamy hodne stesticka Prosesek@centrum.cz. *4* *14*
  • rychlokvaška

    Lucii jsem nikdy moc nemusel, i když hezky zpívá, ale od té doby co se připojila k tomu, že lidi co zpívali v superstar jsou rychlokvašky,tak klesla hluboko ke dnu. Který ze zpěváků, hlavně starších /Vondráčková, Bílá .../ nezačali zpívat díky nějaké soutěži /např. Hledáme nové talenty ..../, to byli ještě větší rychlokvašky. Ty lidi ze superstar museli několik měsíců makat, zpívat přidělený typ muziky, i ten, který jim vysloveně neseděl. To se takové Vondráčkové nestalo, ta zazpívala Červenou řeku a už byla zpěvačka.
    *13*
    • Re: rychlokvaška

      Lucka nikdy nikoho neponižovala. O Anetě i Ewě se vždy vyjadřovala krásně a chválila je a nejen o nich, ale i o ostatních kolegyních.
    • kdo to řek snad né já že je láska krásnej cit láska bodá jako nuž tak at táhne už chci mít klid a neskučím jako pes na hrob ti tesám esemes mužeš lásko klidně spát chcípni když mě už nemáš rád

      lucka je docala chajn.taky se my líbí její písnička esemesmám ji v titulku.né že bych zbýrala třeba její obrázky to jako zas ne.ale chci aby věděla že ji poslouchám.
    • grace.candrix

      Re: rychlokvaška

      TAK V TOM S TEBOU NEMŮŽU SOUHLASIT, PROTOŽE TI CO ZPÍVALI V SUPER STAR SICE MUSELI MAKAT TĚCH PÁR MĚSÍCŮ, ALE LUCIE A SPOL. MUSELI MAKAT CELÉ ROKY ABY SI ZÍSKALI SLÁVU A OBDIV. A LUCIE NAROZDÍL OD ÚČASTNÍKŮ SUPER STAR, KTERÝM SEDÍ MAXIMÁLNĚ JEDEN STYL HUDBY, LUCIE ZASPÍVÁ VŠECHNO OD OPERY AŽ PO ROCK. LUCKA JE NAŠE NEJTALENTOVANĚJŠÍ ZPĚVAČKA KTERÁ SI SVÉ POSTAVENÍ TVRDĚ VYBOJOVALA. NAROZDÍL OD IVETY BARTOŠOVÉ KTERÁ UKÁŽE NA DOVOLENÉ KOZY A EJHLE JE NA TITULNÍ STRANĚ A UŽ MÁ CENU SKOKAN ROKU. LUCKO JSI SUPER. *3*
      • lilonely

        Re: Re: rychlokvaška

        To s tou Bartošovou - *15*
      • petulka94

        Re: Re: rychlokvaška

        Jo tak s tebou absolutně souhlasim!!!Lucka je skvělá zpěvačka!!A na to že jí je uzh přes 40 vypadá skvěle!!!Jen tak dál! *3* *4*
      • Re: Re: rychlokvaška

        Asi jsi mladý nebo mladá /taky podle pravopisu/, ale já ji znám od jejich úplných začátků /včetně Vondráčkové a spol./ a tehdy to bývalo úplně jiné aby byl někdo populární,lidi ze Superstar jsou mladí a musí nějak začínat, jako dříve Bílá a nikdo ji neponižoval, že je rychlokvaška, ale chtěla bych ji vidět kdyby měla takovou soutěž podstoupit, asi, plno lidí by se hodně divilo. A Bartošová, to je kapitola sama pro sebe, to je úplně o něčem jiném než je tu myšleno
        • grace.candrix

          Re: Re: Re: rychlokvaška

          JO A VÍŠ CO BYCH CHTĚLA VIDĚT JÁ?..LANGEROVOU VE STÁTNÍ OPEŘE, V MUZIKÁLECH CARMEN A NĚMCOVÉ NEBO VE SPOUSTĚ JINÝCH VE, KTERÝCH LUCKA ÚČINKOVALA. TAKY BYCH JI CHTĚLA VIDĚT JAK ZPÍVÁ DUETY S KARLEM GOTTEM. AŤ SI ŘÍKÁ KDO CHCE CO CHCE LUCIE JE NEJLEPŠÍ U NÁS ROZHODNĚ NEMÁ KONKURENCI.
          • Re: Re: Re: Re: rychlokvaška

            Tak vidíš, že to vůbec nechápeš, ať si zpívá Bílá ve státní opeře, když ji to jde a má to ráda / nikdo neříká, že nezpívá dobře/, proč by to měla zpívat Langerová, když je zaměřena na jiný žánr, ten by zas neměla ráda Bílá, ale v té soutěži jim vždy ten žánr přidělili, ať je to jejich parketa či není, tak je přeci nebudu snižovat, že jsou rychlokvašky. Dál je to už na nich jak se prosadí, ale nějak se začít musí. Já je ani nehájím, ale nemám ráda, když je někdo snižuje a sám musel taky nějak začínat, ale jak vidím, ty tu dřívější dobu, kdy se dělala popularita neznáš. Tenkrát když začinala třeba Bílá by se dali zpočítat zpěváci na prstech jedné ruky / to byla konkurence co, aby musela makat a prosadila se?????/ Jak třeba makala Farna, když už je teď jako dítě pro někoho populární???
            • Re: Re: Re: Re: Re: rychlokvaška

              Nikdo netvrdí, jestli zpívají nebo už nezpívají, jestli se uchytili nebo ne, ale přeci inteligentní člověk, který je tak na vrcholu, nepohasíná a je tak populární, asi hlavně u šestnáctiletých fanoušků, nemá zapotřebí se snižovat k tomu, že druhého ponižuje a zapomíná, jak sám začínal. Tohle je ale stále dokola, dostala prostě tenkrát strach, že může být ohrožena a tak kopala okolo sebe.Normální dospělý člověk má jistě na to svůj objektivní názor. Asi tu píší převážně děti, takže Lucce zdar!?!?! *1* *15* *1* *15* *1* *15*
            • grace.candrix

              Re: Re: Re: Re: Re: rychlokvaška

              NENÍ UMĚNÍ DOSTAT SE NAHORU, ALE VYDRŽET TAM CO NEJDÉLE. LUCKA SE NA VRCHOLU DRŽÍ UŽ SPOUSTU LET. ZATÍMCO HVĚZDY VĚTŠINY ÚČASTNÍKŮ SUPER STAR UŽ POHASÍNAJÍ.
            • Re: Re: Re: Re: Re: rychlokvaška

              Souhlasím s Mirkem, duet s Gottem není nic zajímavého, to může zazpívat kdejaký začátečník, vzpomeň si na malinkou Darinku, vždyť to zas tak světaborné není, určitě je tady u nás dobrých zpěváků dost, ale nikam se nehrnou a zpívají si jenom pro radost, tak proč hned dělat laťku Gottem nebo dokonce muzikálama, vžyť je to akorát dobrý džob pro hudebníky a zpěváky, protože jich je všech už takové množství, že by se asi už moc neuplatnili nebýt těch muzikálů. Bílá zpívá dobře, ale zase takový "bůh" to není.
    • Re: rychlokvaška

      to je pravda, asi už mají ztrátu paměti, jak oni začínali *15*
      • Re: Re: rychlokvaška

        Ale Lucie si odporuje, protože rychlokvaška /na Moravě kvašáky/, je moc výborná věc. *13* *3* *13*
  • Kdo ji nepotkal osobně,tak neví o čem mluví. Lucka je přirozený talent,a pokud se sní potkáte,tak vám nepříjde jako nějaký namyšlenec,protože je to úplně normální človíček. S kterým múžete prodiskutovat úplně všechno. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit