Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rada od ctitelky

    Ahoj Lucko.Co jsem četla v RYTMUSU beru s rezervou,ale pokud je na těch Tvých zdravotních potížích něco pravdy,neváhej a zavolej mi.607759018.Jsme stejně staré(pardon mladé)a potíže s mimčem jsem měla také.Každý problém má řešení.Čím je větší,tím je to řešení jednodušší a prostší,to mi věř.Nejsem žádný mudrc,jen vím ,kam se obrátit o radu.(FUNDOVANOU). Udělej si čas 5 minut a zavolej,uvidíš. Nechci to řešit přes net.Pa pa.
  • Ahoj Hanko já jsem také z Otvovic moc ráda posloucám tvoje písničky a moc se mi líbil muzikál Láska je Láska a Johanka z Arku doufám že budeš na dětském dni *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • mam vas rada *15* *15* *15* *15* lucie si supeer nikto sa ti nevirovná naozaj ok tak caute *5* *5* *14*
  • A já zase hlasuju, že se mi nelíbí tvůj komentář, když jsi asi mimo a nevíš jak je Lucka perfektní
  • Lítost

    Škoda, že se neznáme *9* ikdyž máme společnou známou *4* *5*
  • Lucce

    Zpíváš suprově a vážím si toho co děláš pro děti v Unicefu jejichš jseš patronkou *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • LUCINKA

    Lucinka Bílá je dokonalá!!!!! *4*
  • poděkování

    Vaše hudba mě provází už od utlého dětství.Jako malaá jsem milovala písničku Láska je láska.Rostla jsem a pisničky se strřídaly.Ted už asi růst nebudu.Nakonec jsem zkončila,kde začala.Chci vá poděkovat,že zpíváte.Mockrát mi to pomohlo v těžších chvilkách. Tak dík
  • Lucko já jse těším na zítřek jdu na tvůj konzert do Benešova Ahoj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Láska je Opravdu Láska...A je věčná....

    Haničko,jsi nejen Ta nejlepší zpěvačka,ale i Nejlepší a Nejúžasnější Žena na světě.Nemluvě o tom,že také nejkrásnější...Miluji Tě jako zpěvačku i jako Ženu.Jak zpíváš,jak mluvíš,jak se chováš,jak se strojíš i jak vypadáš...Ty opravdu nemáš chybu.Děkuji Ti za loňský,Ten nejkrásnější polibek co jsem kdy od jakékoliv Ženy dostal.Ještě ted mě mrazí,kdykoliv si na něj vzpomenu...Na žádný dopis jsi mi nikdy neodpověděla,budˇ jsi je nedostala,nebo jsi to neměla zapotřebí.Nevím...Přesto zde musím napsat : MILUJI TĚ !!! Třeba Ti to někdo řekne,že daleko od Tebe trpí Láskou k Tobě jeden muž,co Ti na Tvém báječném muzikálu Láska je Láska přinesl na podium plný koš jahod... *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit