Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsechno nejlepsi narozinam preju ti Olymp *14* *3* *4* *7*
  • Pozdrav

    Ahoj Lucko jsi vyborna zpěvačka a co ty všechno zaspivaš to je prostě super.Ja mit hlas jako ty,tak si piskam.Doufam že mi odpoviš.Rada bych tě poznala.Pozdravem Katka *4* *13* *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Lucko,mam te moc rad.Strasne moc rad posloucham tve pisnicky,jsi proste SUPER!!!!!!!Lada z Kladna *4*
  • bílá

    přijde mi že té Bílé je všude nějak moc shodli jsme se s přáteli že jsme ji nějak přejedení ale ta Noidova Alenka to je fakt kus já být Noidem vyměnil bych za ni Lucku už dávno
  • Lucie je dar pro tuhle zemi

    Milá Lucie, jsem ráda, že Vás můžu takhle pozdravit. Moc si Vás vážím pro spoustu věcí...jak jste se dokázala vyhrabat ze dna, nejednou, jak jste v době nejtěžší podpořila Klause, jak se chováte k mentálně postiženým a romům, jak jste lidská a skromná...
    Moc Vám fandím a držím palce, ať jste šťastná.

    Táňa
  • Lucka

    Lucka je úplně úžasná... Denul má pravdu, je to fakt andílek *4* !!! Je to úžasná zpěvačka a úžasnej človíček! Kdo jste ještě nebyl na Lásce(což nechápu *4* ), tak určitě doporučuju co nejdřív do TaFantastiky zajet... Lucka dokáže opravdu zlepšit náladu na maximum..... Lucíí je super!!! Nej nej nej! *4* *3*
  • Jennie
    je skvělá, lidumilná, dokáže mile překvapit a na nic si nehraje...tak ji vidím já, ale kdekdo o ní mluví jak o nějaký bestii, což dost odsuzuju, písničky má skvělý i když zpívá jen česky, zpívá dokonale, její hlas je tak známý a krásný, že se divím, že nedabuje *3* často poslouchám její písničky
    • Její koncert je zážitek, jaký se jen tak nezažije a vše naživo!!!! Takovou zpěvačku česko ještě nemělo a dlouho mít nebude. Já jí držím palce ,hlavně ať nám hodně dlouho vydrží taková, jaká je.
    • No vidíte a mi se jeji projev jevi jako jedna velka faleš, pretvarka a jeden velký kalkul za účelem zisku.
      • Přesně tak přece to musí vidět každý inteligentní člověk
      • Tak to se zaměř raději na Czákovou *3*
  • lucko máš hezký fotky *14*
  • Lucka

    *14* já jsem z ní happy..vždycky mi dokáže zlepšit náladu..jojo, Lásku taky všem vřele doporučuju..je to takový odlehčený, člověk se nasměje *4* ..a jestli jste ještě nebyli v TaFa..tak to je hřích největšejší, hehe :))..páč tam je to nej..nehledě na to, že tam hraje Lucka..je tam spousta skvělejch zpěváků a lidí..a muzikálů.... *14* *4*
  • LUCKA

    Lucko jsi skvělá a nedělej si hlavu ze všech těch závistivců *3*
    Vše nejlepší pro tebe i tvé nejbližší *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit