Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Lucii prostě ráda a je mi jedno jestli je ve světě ňáká zpěvačka ,která má větší tonové rozmezí neš Lucka,ale sakra tak už se jednou v Čechách narodila a začala tady zpívat tak tady prostě bude a zůstane(doufám) *16* no a když jí někdo nemá rád,tak ať se jí nevšímá a nemá hloupí ŘEČI!!! *10*
  • Poděkování

    Milá Lucie,tímto způsobem bych Vám chtěla popřát hodně moc úspěchů do budoucna,jste moc dobrá zpěvačka a hlavně velká osobnost.Byla jsem na Vašem představení v Ta Fantastice,bylo moc krásné ale na jednu stranu mne mrzelo že už ho nemohla zažít Romanka,měli jsme na Vaše představení jet společně ale to se nepodařilo...pokaždé když Vás někde vidim,tak si na ní hned vspomenu,měla Vás moc ráda a hlavně od Vás odchytla vaše grimasi,takže mi jí moc připomínáte:)Buďte stale taková jaká jste:)s pozdravem Hanča...
  • Vážená paní,
    ujišťuji Vás, že jsem Váš upřimný odivovatel, a to všech Vašich veřejných činností a pokud se tento email opravdu k Vám dostane, prosím udělejte něco s Vašim účesem, konkretně je teba ubrat na jeho objemu asi 20 až 30%, rozhodně tím Vaš krása neutrpí, ale naopak více vynikne.
    S pozdravem Ing. Poledňák
  • Vzkaz

    Lidi,nechápu,jak můžete zbaběle urážet člověka kterýho neznáte,řekněte jí to do očí a chci vás vidět,machři!!!!!!!!!Pro Lucku:jestli si chce Vašek zachytat sumce,jak někde řek,tak poradim,u nás pod 150cm nechýtí.ZDAR
  • Milá Lucinko..píši jen pro vás,ikdyž nevím,uda si to přečtete?Určitě nemáte tolik času na četbu takovýchto vzkazů a možná je to dobře,přotože jak čtu tyhle ,,rádoby vzkazy,pokecy,či co,tak vidím,že lidé uměj čím dál více jen kritizovat a koukat jiným do talíře,místo aby kecali sami za sebe...ale zapoměli asi dodat,že oni jsou ti praví,co by měli soudit a hlavně jsou jistě ,,DOKONALOST SAMA" .To,zda jste dostala slavíka ,či ne mne až tak nezajímá,starám se o sebe a myslím,že zdravý a inteligentní člověk se takovýma blbostma nezabývá a určitě chápe,,že slavík je hlas lidu a tedy si úspěch ZASLOUŽITE!!
    Já jsem se neubránila na tento blog napsat,protože jsem dnes četla ,,nějaký Bulvární článek na seznamu" A ten článek pojednával o úmrtí naší slavné herečky J.Jiráskové a o tom ,že jste jí zneužívala a bla bla bla..kecy kecy...Tomu sama nevěřím,myslím si,že to ke svému životu a úspěchu nepotřebujete a navíc Jiřinka byla jistě svéprávný člověk na to,aby zhodnotila ,co se jí líbí a ,,Jaký přístup se jí líbil a jaký ne".T o,že ,,Někdo dne 9.1.2013 píše o tom ,jak jí někdo zneužíval a vrhá tím jen špínu na druhé,když k tomu dotyčná zemřelá nemůže nic říci,to je to nejsmutnější!!
    Lucinko,ať už si to přečtete,či ne..mějte se krásně a dále tvořte,,SAMA ZA SEBE" Ať si všichni ,,Závistivci" políbí šos!! Přeji Vám to nejlepší,jste dobrá již za to,jak dlouho a usilovně pracujete,přeji Vám i Vašim blízkým zdraví a sebedůvěru...:-)) Druzí nemají co kecat do toho,jaká jste a ,,Jak se češete a jak jste nalíčená..Vystupujete za svou osobu a nikdo vám nemá co dávat rady,jste dospělý člověk...

    Toto napsala obyčejná ženská se zdravým rozumem,co vám přeje vše nej nej do dalších let...

    DENISA M. Z OSTRAVY...:-)) *3* *4* *14*
    • Jasně, bulvár je plný pomluv, ale paní Deniso, ne na darmo se říká - na každém šprochu pravdy trochu, že!!!
  • Lucie Bílá vynikající zpěvačka i člověk.Převzala žezlo po Evě Pilarové
  • Jo

    Lucko jsi báječná
  • Milá Lucie

    Milá Lucie,
    ráda bych se zeptala na užívání Wobenzymu, jestli tento lék je jenom reklama nebo jestli Vám opravdu pomohl. Mám podobný problém jako vy, jenže štítnou žlázu našli u mé jedenáctictileté dcery, u mě a teď máme podezdření u mého šestnáctiletého syna. Holka už Wobenzym užívá, ale ještě ho musím dokoupit, teď bych jen potřebovala mít jistotu, že to má smysl, a že nevyhodím peníze jen tak. Není to pro mě malá investice, jen nevěřím každé reklamě, proto bych chtěla slyšet Vaše osobní zkušenosti. *3* Mám tři děti a záleží mi na jejich zdraví, moc prosím o odpověď. Děkuji Anna
  • Vše nejlepší k narozeninám. Artur
  • lucko všechno nejlepší k vašim kulatinám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit