Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KONCERT

    ZDRAVÍM ZE ZLÍNA! VÁŠ KONCERT BYL NÁDHERNÝ A SPOUSTU LIDÍ CO ZNÁM MRZÍ,
    ŽE UŽ NESEHNALI VSTUPENKY. TAK BUDEM DOUFAT, ŽE TO NEBYLO U NÁS NAPOSLED.
    JSTE SKVĚLÁ!
  • Když někdo uráží Lucku <3 uráží i mě. *3*
    • tak to te neni moc tezky urazit
      • jenom dodam:Kdyby Bartošová byla lepší zpěvačka než lucka mela by 13 slavíků *5* *6* *6*
        • a jak řikala ZUZA ať si ji nevšímá *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • to je na koho?*8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • koncert ve Zlíně

    Ahoj Lucko,
    strašně moc jsem chtěla jít na Tvůj koncert u nás ve Zlíně,podařilo se mi překecat svou 20letou dceru aby šla se mnou,přiznávám že se jí moc nechtělo,nakonec jsem jí přesvědčila a koupila lístky.Bylo to super,prostě úžasné,nádherný zážitek.Jsi opravdu naše hvězda a žádná jiná na Tebe nemá.JO a taky máš novou fanynku,dcera byla nadšená a se slovy ,že jsi úžasná a příště musíme jít určitě zase jsme odcházely domů. *4* Moc děkuji Hanka Zlín *14*
  • Přírodní léčitel

    Ahoj Lucko,četla jsem Tvůj rozhovor v novinách,kde nabízíš pomoc exkluzivního přírodního léčitele,pokud si o něho napíšeme.Prosím pošli mi jeho adresu,moje dcera má stejné zdravotní potíže jako Ty.
    Moc děkuji.
    Helena *4*
  • Přírodní léčitel

    Opravuji adresu.Díky.Helena
  • Pani Lucie,ibracín se na Vás s velkou prosbou,protože vím,že mýte dobré srdce.Velice si vás vážím.Mám velký problém jsem důchodce 73 let a mám vnuka,který u mě bydlel od 15 let to je více jak 20 let.Je svobodný,navíc je velmi nemocný od roku 2006 se léčí na psychiatrickém oddělení v H.Brodě,kde je v oučasné době hospotalizován.Má velké finační problémy pro které nemá řešení neboť je dlouhodobě nezaměstnaný a nepobírá ani žádné sociální dávky.Nyní mu hrozí exekuce na 250000kč.
    Mám strach,že na stará kolena se ze mně stane bezdomovec,proto prosím zda můžete pomožte nám.Děkuji Dvořáková email dvorakova.tisova@seznam.cz
    • No tak to je úžasný. Chlapeček nafláká dluhy a Lucka by to za něj měla jako "zatáhnout". Hmmm, fakt dobrý. Luci, kdybys měla přebytečnejch pár melounů, tak bych taky nepohrdla ....... *3*
  • přáníčko

    Lucinko, peč na ty negativy. Vždyť Ty máš sluníčko v očích, zlato v hrdle a Ti co Tě pomlouvají prostě jenom závidí. A s tím se nemá cenu zabývat. Možná tak ještě je politovat.
    Moc, moc, Ti fandím a věřím, že toho desátýho slavíka získáš právě Ty.
    Jejda, právě jsem si uvědomila, že Ti tykám. Asi to bude Tím, že jsem přeci jenom o hodně starší. Promiň. Drž se a všechno dobré. Marie *4*
    • Re: přáníčko

      Doudám že slavíka dostane EWA
      • Re: Re: přáníčko

        taky se mi líbí více Eva Farna. Je dobra. no a Anetka.
        • Re: Re: Re: přáníčko

          1.Ewa Farna
          2.Aneta Langerová
          3.Lucie Bílá

          takhle jsem chtěl aby to dopadlo
      • Re: Re: přáníčko

        Já vím, je teď hodně populární, ale nic ve zlém, zpívá fakt pěkně, ale na Lucku zatím opravdu nemá. Marie *13*
  • Podekovani

    Dobry den Lucie,chtěla bych Vam poděkovat za podepsani cd a mé sedmilete dceři jste podepsala fotku.Bylo to ted nedavno v Brně když jste natáčela Manéž s Bolkem Polívkou.Muj manžel tam dělal pořadatele a při té příležitosti Vás požádal o podpisi.Jsem moc ráda že jste taková jakou Vás znám z televize což mne potvrdil i manžel který s Vami mluvil.Přeju Vam mnoho zdravíčka a pokud je zdraví tak to ostatní příjde samo.ZUSTANTE SVA! *3* *3* *3* *3*
  • Nechce se mi prihlasovat,jen bych chtela pani ci slecne Zdence napsat,prosim zamerte se na cestinu,Vase tvim je hrozne....jednak velke T a po v,se pise tvrde y tzn. Tvym...omlouvam se,za upozorneni.... a zdravim J.
  • ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit