Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucie Jeď dál

    Lucie jeď dál je to skvělé, jako každý občas škobrtneme, ale důležitý je výsledek a ten je u Tebe skvělý. Vstoupil jsem do Tvého Fan klubu jako "mladíček", ale Ty by's mohla podpořit Fan klub Johny Wintera, jsem tam jediný člen a myslím, že až tam sahají Tvé kořeny. V roce 59 jsi ještě nebyla na světě, když vydal své první album a v 69 zářil na Woodstocku. Prosím Tvé fananky ať si ho taky poslechnou. Buď O.K. Hanes
  • Super Lucka

    Milá Lucko je mi 21 a strašně ráda tě poslouchám,máš moc krásný hlas a písničky které hřejou u srdíčka,jsi báječnej človíček s velkým srdcem a určitě nejbáječnější mamka na světě přeji tobě a Filípkovi moc štěstí a zdraví *4*
  • Jsem ročník 1942.Dříve byla pro mě nejlepší zpěvačkou paní Eva Pilarová.Dnes to je Lucie Bílá, je absolutně nejlepší
    • Až na ten řev.
  • poděkování

    Milá Lucinko, ze srdce Ti děkuji za lásku k lidem,milý úsměv a krásné písničky.Nevím, ale asi Tě mám ráda i když se vlastně neznáme, vždy mě Tvá přítomnost v televizi potěší a zahřeje u srdíčka, jsem Strážničanka a 15.9.k Nám konečně přijedeš zazpívat,o koncertě vím už asi od ledna a tolik jsem se těšila, škoda protože 13.9.jedu do Prahy na Bulovku na operaci páteře,tak snad se Ti u Nás bude líbyt a přeju hodně úspěchů v práci i v soukromém životě
    Tvoje dlouholetá fanynka Mikina *4*
  • hledám písničku retro

    zdravím všechny příznivce HANY ZET :)
    NEMŮŽU VYPÁTRAT jakoukoliv informaci o skvělé baladě Lucie s panem BARTOŠKOU z pořadu Možná přijde i kouzelník z let asi 1989-92.V textu zní: JÁ I V TOUZE SVÉ, HLÍDÁM KROKY TVÉ.prosím o jakékoli info na mail electrojack@centrum.cz díky
    • Re: hledám písničku retro

      Bílá Anetce nesahá ani na paty. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Hana alebo Lucie, jednoducho HVIEZDA

    Ahoj LUCKO, Hanko, Hvězdičko
    Som zo SR a som vždy moc šťastná keď o tebe niečo počujem alebo ťa vidím v TV. Máš správny náhľad na život, uprimne sa smeješ a tvoje názory sú inšpiratívne. Si skutočná umelkyňa a svojim spevom liečiš duše ludí, pretože to je spev z nebies... si jednoducho hviezda. Mám tovje cd s pesničkami a kúpila som si aj Johanku z Arku, len som ju ešte nikdy nevidela, tak je to o to menší estetický zážitok.... ale to neva,... *4*
    Si rebel s anjelským srdcom a to mám aj ja v sebe, len nemám toľko príležitostí, aby som to prejavila navonok, pretože takáto živelné rebélia ostáva niekedy ľudmi nepochopená a ja si to na rozdiel od Teba nemôžem dovoliť *7*
    Som rada že SI, to je všetko a prepáč, že ti tykám,ale cítim to tak, akoby som ťa poznala a akoby sme boli kamošky... mám dve skvelé "holky" Chiarku a Sofinku a bola by som veľmi šťastná keby sa ti trochu podobali ... ahoj Anka *4*
  • saravak

    Dobry den,v aha jsem si precetla clanek,ze date kontakt na cinskeho lecitele,ktery vam pomohl,jsem na tom podobne jako vy a prosim vas jestli byste mi dala kontakt,dekuji predem,Novakova
  • Luky1987

    Všetko najlepšie Lucka ❤️💖. Najlepšia česká speváčka ju mám najradšej a krásne spieva😍

  • Lucka je nejlepší a zaslouží si být opět zlatou slavicí.Moc jí to přeji.Díky moc.
  • Tiché gloria

    Ahoj Lucko,
    snad Tě neurazím, že Ti tykám. Nedávno jsem Tě viděl zpívat. Jsi stále okouzlující. Dříve jsi pro mě byla příliš divoká, ale od určité doby se mi moc líbíš - jako žena i jako zpěvačka. Škoda, že jsi vdaná. Ta poslední věta tak to byl vtip. Obdivuji Tvůj zpěv a Tvou přirozenost. Miluji Tvou píseň Tiché gloria. Neumím si bez ní představit vánoční čas. Tato píseň patří k mým nejoblíbenějším.
    Přeju Ti ještě hodně úspěchů a štěstí v soukromém životě.
    Aleš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit