Přejít na výpis diskuzí

Lucie Bílá

OSOBNOST 31.12.2006 
760 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, paní Lucie! Jako dar jste dostala hlas a já Vám fandím a pevně doufám, že se mě někde podaří získat Vaší e-mailovou adresu, protože bych Vás chtěla požádat o radu a není vhodné zde na veřejné tabuli.
    přeji Vám spokojenost, radost a šťastné srdíčko
  • přáníčko

    Lucko, moc Ti gratuluji k 10. zlatému slavíku. Jseš a jak je vidět, nejen pro mne, absolutně nejlepší. Moc, moc, moc Ti to přeju. Marie
  • Gratulace

    Milá Lucko.
    Můj 81 letý táta, já i můj syn Michal(kterému je 12 let)Vám gratulejeme k Vašemu opětovnému zvolení Slavici roku 2007.Při Vašem zpívání "manželové" pisni ,kterou pro Vás složil,bylo poznat ,že jste hodně na sobě pracovala.
    Každý ůspěch znamená hodně dřiny a odříkání vím o čem píši.Michal ,kterému je 12 let ajeho taneční partnerce je 9 a 1/2 roku oba závodně tančí za taneční školu Starlet Vladimíra Hány v Chebu i když já mám trošku k Vám vyhrady jsme Vám začly fandit.
    Berte jako poctu nebo čest,škoda,že mého tátu neznáte,který řekl cituji:
    Má holka nato být nej a má pravdu.
    Držíme celé Vaši zpěvácké rodině hodně ůspěchů,rodinné pohody,hlavně zdraví a krásné písničky.
    Šajtárová Jana a Michal
    Cugereanu Jan
  • Kraus nebrat

    Lucinko, že máš ráda pana presidenta, palec nahoru, ale Krause, který paroubkovec, tak to je palec dolu.
  • sem martin moc semi lybys chtěl bych te moc ja bych se otebe postaral sem financne za bespecenej odepis
    • Je legrační Martine, že se snažíš schválně dělat chyby.
    • Snažíš se marně, protože pí. Bílé mohou být tyto stránky ukradené.
  • Pro Lucku

    Milá Lucko-Hanko,přeji ti štěstí a lásku.Je mi 36.let a jsem rozvedený a mám problém.Chtěl bych svého 10.letého syna do péče,protože u matky je strašně neštastný,odvezla ho 60 km od rodného bydliště a chtěl by být u mě!!Když syna odvážím,tak mi může prasknout srdce!!Pracuji jako obyčejný operátor ve výrobě a musel jsem si vzít půjčku 200.tisíc na byt a splacím 3700.měsíčně a proto bych ani syna neuživil!Vím že mraky lidí tě žádají o peníze,tak se na mě nezlob.Z pozdravem tvůj fanoušek PETR!Kdyby jsi se slitovala tak..107434909/0300
    • Re: Pro Lucku

      Ty co sis musel vzít půjčku a neuživíš dítě.Je ubohé žádat od ženy a ještě cizí člověk. Normální člověk by to neudělal.Lucka Bílá je super zpěvačka.já nemám střechu nad hlavou a taky nesomruju a to se starám o 2 děti. Dám ti radu ŠETŘI a bude ti dáno!!!!!!!A ne prosit a posílat číslo účtu je to ubohé!!!!!!!!!jde vidět,že jsi vyčuraný. Lucko přeji ti ať se ti daří nejen v showbyznysu ale i v soukromém životě.Jsi anděl Lucko Hanko P.S.: moje nej písničky jsou z kazety kde jsou Tenisky , Stýská atd. zdraví tě Iva ze sehradic
  • Jak žijí jeji sourozenci
  • Ahoj Luci, jsi ůplně dokonalá ♥♥ Už brzo tě uvidím na živo a mooc se na tebe těším ♥♥
  • Taky se mi vůbec nelíbí vánoční koledy v jejím podání. Je to fakt násilné, vyumělkované, nepřirozené. Ani troch jí nevěřím, že to má prožité a že je vůbec schopná hlubších emocí. Kdyby byla, její podání těchto krásných a především citových koled by bylo o něčem jiném. Člověk už aby se bál pustit rádio, co z něj zase vyskočí za hrůzu. *4*
  • President léčitelské komory

    Hanko, už jste u mne byla, proč mne znova nevyhledáte ? Mohu Vám nejlépe pomoci.Ve středu bývám Praha 2 Lucemburská ul.17 Isabele.Nutno zavolat 222 71 65 84 Mám nové možnosti o kterých se Vám ani nesnilo.Zeptejte se Vyčítala, nebo L.Soboty.Pevná domů 417 560 367 mobil 721 822 025 Už mne mnoho Vašich příznivců dlouho nabádá, abych Vás kontaktoval. Zdraví Honza Spěváček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit