Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUCIE JSTE BEZVA ŽENA

    *3* LUCIE *4*
    JSTE BEZVA ŽENSKÁ! MÁTE MŮJ NEJVĚTŠÍ OBDIV!

    *3* *15* *1* *15* *14* *14* *14* *15* *3* *1* *3* *15* *15* *4* *15* *15* *5*
  • Lucince

    Vážená Lucie!
    Váš šarm a charisma dovede působit na docela velkou dálku! Pro mne jste na TV NOVA jednička ! Přejí mnoho štěstí a úspěchů v životě!!!
    Libor Ostrava *15* *3* *15*
  • LUCCE

    MILÁ LUCIE!
    POSÍLÁM MNOHO POZDRAVŮ!!!
    ZORRO
    *5* *15* *14* *3* *14* *15* *5* *13* *14* *13*
  • LUCCE

    MILÁ LUCIE!
    VŽDY, KDYŽ PO PROBUZENÍ SI NA VÁS VZPOMENU, VÍM , ŽE MNE ČEKÁ SKVĚLÝ A ÚSPĚŠNÝ DEN! LUCIE DÍKY, ŽE VÁS VIDÍM!!!
    Jiří *3*
  • POZDRAVY LUCII.

    Milá Lucie!
    Posílám Vám srdečné pozdravy ze severní moravy!Jste úžasná!Já a moji přátelé Vám držíme palce.
    George *3* *15* *4*
  • KRÁSNÁ LUCIE!!!

    Milá Lucie!
    Přejí Vám mnoho životního štěstí i Vaší rodině.Pořád jsem Váš velký fanoušek!!!
    Oldřich (sev.morava) *3* *1* *3* *15* *3* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • SRDEČNÝ POZDRAV!!!

    NÁDHERNÁ LUCIE!!!
    Posílám Vám mnoho úpřímných pozdravů!!!Přejí Vám z celého srdce, ať se Vám a Vaší rodině dobře daří.
    Jiří *3* *1* *15* *3* *15* *3*
  • POZDRAVY LUCII.

    Milá Lucie !
    Posílám Vám mnoho srdečných pozdravů!Přeji Vám hodně úspěchů v životě!!!
    Jiří *3* *1* *15* *1* *3*
  • Narozeniny

    Milá Lucko
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hlavně zdraví ať slouží a také
    štěstíčko. *4* *4* *4* *4*
    • Re: Narozeniny

      PŘIDAVÁM SE K VÁM S BLAHOPŘÁNÍM LUCII !!!
      MILÁ LUCIE,
      VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠÍM NAROZENINÁM VÁM Z CELÉHO SRDCE PŘEJE VÁŠ VĚRNÝ A DLOUHOLETÝ FANDA JIŘÍ.
      PS-POSÍLÁM TAKÉ POZDRAVY CELÉ VAŠÍ RODINĚ !
      • Re: Re: Narozeniny

        NÁDHERNÁ LUCIE!!!
        PŘEJÍ VÁM K DNEŠNÍM NAROZENINÁM HODNĚ MOC LÁSKY,ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ,ÚSPĚCHŮ,PENĚZ,TRPĚLIVOSTI A MNOHO ODOLNOSTI VŮČI ZÁVISTI!
        LUCIE, JSEM VÁŠ VELKÝ FANDA Z MORAVY.
        ZORRO
  • H E L P !!!!!!!!!!!!!

    *8* *13* ŽÁDÁM FANOUŠKY LUCIE BORHYOVÉ O POMOC !!! *13* *8*
    NA STRÁNKY LUCKY, KONKRÉTNĚ NA NEJVÍC OHODNOCENOU LUČCINOU FOTOGRAFII CHODÍ VÍC NEŽ DESET DNÍ NYNÍ (NEPŘETRŽITĚ!)VELMI ZAUJATÁ OSOBA (NEVÍM KDO) A SNAŽÍ SE KLIKÁNÍM S NEJNIŽŠÍM OHODNOCENÍM ( 1 FUJ ) VÝSLEDKY NÁS UPŘÍMNÝCH FANOUŠKŮ ZNEHODNOTIT ! *3* ŽÁDÁM VÁS FANDOVÉ LUCKY O POMOC ! *3* PŘI PROHLÍŽENÍ LUCČINÝCH FOTEK, SE ZASTAVTE U ZMIŇOVANÉ FOTKY(LUCKA SEDÍ NA SCHODECH BÍLÉ BARVY,MÁ ČERVENÉ ŠATY A VYPADÁ NÁDHERNĚ !!!)FOTO MÁ NEVYŠŠÍ OCENĚNÍ -ZDE. CHCI TÉ OSOBĚ, KTERÁ TAK USILOVNĚ JI ŠKODÍ DÁT NAJEVO, ŽE MI LUCII MÁME MOC RÁDI !!! *1* *15* *1* *3* ZORRO *5*
    • Re: H E L P !!!!!!!!!!!!!

      *1* TO HLAVNÍ JSEM SE ZAPOMĚL ZMÍNIT !!! *1*
      POMOŽTE MI NAKLIKÁNÍM KLADNÝCH HLASŮ(10-WOW)U ZMIŇOVANÉ FOTOGRAFIE ! POKUD MÁTE DOST ČASU, NEBOJTE SE NAKLIKAT VÍCE KLADNÝCH HLASŮ(10-WOW)!!! NEZAPOMEŇ TE CO TU ŘÁDÍ ZA HNUSNOU OSOBU !!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      ZORRO
      *5* *5* *5*
    • Re: H E L P !!!!!!!!!!!!!

      *3* *15* *4* FANDOVÉ !!! *15* *1*
      ZMIŇOVANÁ FOTKA JE NA STR.4.LUCIE SEDÍ NA SCHODECH, ZÁBĚR JI ZACHYCUJE Z BOKU(CELOU).LUCKA MÁ KRÁSNÉ BOTIČKY AJ.!!!
      PS-VŠEM DOPŘEDU MOC DĚKUJI !!!
      JÁ PROSTĚ NESNÁŠÍM LIDSKOU PODLOST, PROTOŽE S NÍ SE VELMI TĚŽKO BOJUJE !!!
      *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit