Přejít na výpis diskuzí

Lucie Borhyová

OSOBNOST 31.12.2006 
306 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka

    Konečně nějaká ženská s normální postavou a ne žádná vychrtlina =) *1*
    • Re: Lucka

      lucie neni hezka.. kdo bude mit nejake pripominky at napise na muj eimal
  • :-)

    Lucka je kotel sympatická a hezká a moc jí přeju,aby se jí v životě dařilo, určitě si to zaslouží *3*
    • Re: :-)

      stím souhlasím máš dobrou diskuzi *4*
  • samanta

    pani borhyova je dobra moderatorka je lepši než miša ochotska jo mate pekneho syna naschledanou *14*
  • moderátorka

    Nic proti Vám nemám slečno Borhyová, ale myslím že byste se radši měla starat o svoje miminko a nechat uvádět zprávy slečnu Ochotskou! Mateřství dítěti nikdy nenahradíte! Jinak se mějte dobře posílám Vám pozdrav z Domažlic
    • Re: moderátorka

      s části souhlasím ale myslím si že lucka borhyová to zvládá no nemám pravdu ???
      *3* *3* *3*
    • Re: moderátorka

      PSANÍ PRO LEONTÝNKU OD GABČI:HELE LUCKA SE O LUCASESTARÁ DOS DOBŘE JEN OBČAS JE LUCAS U BABIČKY JAKO VŠICHNI.TAK NERÍPEJ A NECH SI TY NÁZORY LASKAVJE PRO SEBE.TAK SE MNĚJ A UŽÍVEJ SI ZBYTEK PRÁZDNIN AHOJ GABČA.
  • kerm

    Nesmysly

    Bulvár píše o jejím moderování TýTý jako o propadáku, kterého si všimlo celé HDK (Hudební divadlo Karlín). Já jsem tam byla a ničeho jsem si nevšimla. Uváděla to skvěle ab bulvár ji chce jen pohoršit. *4*
    • Re: Nesmysly

      No to si nemyslím.....byla otřesná a bylo mi za ni trapně
      • Re: Re: Nesmysly

        MARTINE!!!
        BUĎ RÁD, ŽE SE NIKDY NEPOTKÁME!
        JIŘÍ


        *5* *15* *3* *16* *3* *15* *5* *13* *13* *13* *16* *13* *13* *16* *13* *13* *13* *5* *15* *13* *8* *8* *5*
  • BOUBELKA

    Teda doufam, že trochu zhubne než se vrátí na obrazovku. Už předtím byla "holka krev a mlíko" a slušelo jí to, ale teď po tom mateřství. To už je na mně trošku moc. *9*
    • Re: BOUBELKA

      HELE JÁ,
      CHTĚL BYCH TĚ VIDĚT VE SKUTEČNOSTI NEBO ASPOŇ TVÉ FOTO! JE TO MOŽNÉ?
      JIŘÍ





      *3* *1* *3* *15* *8* *15* *3* *3* *1* *9* *9* *5* *9* *9* *15* *15* *8* *15* *13* *13*
    • Re: BOUBELKA

      DOPIS PRO ČLOVĚKA KTERÝ SE PODEPSAL JAKO JÁ:TO JE JASNÝ ŽE JE LUCKA PO PORODU BACULARÁ TO SE S TEBOU NEPŘU!!ALE JESTLI SI DÍVKA JAKO JÁ, TAK BYCH TĚ CHTĚLA JAK BYS BĚHEM 5 MĚSÍCU ZHUBLA.TAK SI UŽÍVEJ ZBYREK PRÁZDNIN S POZDRAVEM GABČA.
  • fffff

    Ale moc ji nechápu jak se mohla s dovolením vyspat s takovím žabákem *9* ale je to její věc no snad bude Lucas víc po ni než po něm ale už je to Řek
    • Re: fffff

      Co se divíš.....Proč by se se žabákem nemohla tahle ropucha vyspat.Docela jim to sluší.....úpřímně-kdyby ten její Řek byl prodavač v masně,tak si ho asi nevšimne...že:-)
      • Re: Re: fffff

        hele nedovoluj si na lucku ty jeden nebo jedna!!!!!!!!!!!!.já lucku budu bránit protože jí mám moc ráda narozdíl od někoho.
        • Re: Re: Re: fffff

          souhlasím s tebou já jí mám také moc ráda !!!!!
          s pozdravem bety *14* *3* *3* *3*
  • ffffffff

    Já ji sice moc nemusím ale neznám ji,jak by se ti martine líbylo kdyby tě celí svět zavřel do jednoho kouta a turistum s Francie by tě místo Pražského hradu ukazovali jako pobavení celému světu???Byl bys atrakce a Obamovi děcka by ti rajčata házeli mezí koule aby ti ukázali jaky jsi ubožák ty!!Tak se vzapamatuj a uvažuj nad sebou.Každý je jaký je ale s tebe mi je zle a to už jen když čtu co tu píšeš,a nechci vidět co bych dělala kdybych tě viděla!Takže uvažuj cipe! *5*
  • Nahá

    kdo jí chce vidět nahou, ať sem napíše e-mail a jí pošlu její fotku
    • Re: Nahá

      TAK TY SE BUDEŠ VYTAHOVAT ŽE MÁŠ NAHÝ OBRÁZKY LUCKY BORHYOVÝ??ŽE SE NESTYDÍŠ OČUMOVAT NAHÉ OBRÁZKY NAHÉ OBRÁZKY ŽENSKÝCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nahá

    Měli byste jí vidět nahou
    • Re: Nahá

      TY JSI FAKT BLBAJ.RADŠI ŘEKNI ŽE JE HEZKÁ OBLEČENÁ.JE TI TOJASNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Nahá

      Nahou?Víš,že ani ne?Prsa až na břicho fakt vidět nechci:-)))))
    • katuska162

      Re: Nahá

      HELE TOME!! ty se někam zahrab jooo!!! to už tady jednou bylo "NAHÝ FOTKY Lady GaGy" to tak!! nevěřte mu! je to fotomontáž!!! *13* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit