Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sory já jsem se tam napsala jako lulinka protože lulinka :-D má pravdu.
  • Evan , Lulinka :-D má pravdu. No a co že se vzala s Plekancem a mají spolu dítě. Co kdyby tě hokejista taky ošukal!!To bych se ti nesmála!!! Evan tebe hokejista ošukal , zmrdal , ošukal. ty s říkala do toho rychleji aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooo.jehjehjeah. hahahah
    • co prosím? tohle do diskuze nepatří a přeji si aby jste ty sprostý slova přestali psát.A žádné urážky.
  • Lucka je super žena, Evan já nevím proč komentuješ její manželství . Podle tebe se k sobě nehodí ale podle někoho jo třeba podle mě. A já bych se ti takypletla do života kdybych tě znala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Milá Lucinko do nového roku ti přeji jen štěstí, lásku, zdraví a všechno nejlepší co si budeš přát.Gratuluji k vašemu štěstíčku so se vám narodilo,ať je zdraví a nejkrásnější jako ty a tvůj nejmilovanější manžel.Užívejte si svůj život v tom nejlepším a nejkrásnějšim splněnym snu.Měj te se jak v pohádce.Taky jsem ti zapoměla popřát ke stříbrnému slavíkovi co jsi vyhrála. *2*
  • Lucinko,do Nového roku 2012 Ti přejí: Tobě a malému hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenostička. At se daří a přaní i Tvému drahému. *14* *3* *2*
  • Lucce jsem to prala a preju ji to.Nemam rada kdyz se lidi navazi treba ten evan spis zavidi.Jen tak dal Lucko a mas peknyho manzela
  • Petersone7, ty asi nevíš, že Lucka není stroj, ani moslimka. Je to šikovná, emancipovaná mladá žena, a vysokou si udělala proto, že chtěla. A že na ní taky má.
    Ona nepotřebuje k životu finanční závislost od chlapa.
    Zajímalo by mně,
    jaké vzdelání máš ty!? Máš vysokou? Nebo děláš profesionálně sport?
    Víš, když uděláš nějaké holce dítě ty, tak dáme řeč, jestli se k sobě hodíte. Zatím se hodíš svou stupidní rétorikou k názoru "Evana".
  • eště dodávám V Labyrintu skvěle hraje Renatu http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1192&ids=311 tady je plno informací a odkazy na trailery :)
  • Myslím si že Lucka není ten typ zpěvačky že to dělá jen pro peníze vždyt ty peníze dává na zvířata :) velice milí člověk at jí to vydrží
    • opravdu milÝ člověk
  • Momentálně naše nejlepší zpěvačka.Kam se hrabe bílá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit