Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3*
  • Lucka je skvělá a sluší jí to s malým synkem
  • Od té doby, co se Lucka stala maminkou, jen září a kvete. Ty fotky s malým jsou nádherný. Nikdy v životě snad nevypadala líp. Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince.
  • ...twl., filozofka. Tak to mě dostalo. *1*
    • nevím co tě na tom dostalo!!!!! *16*
      • No, ale mě taky. Filozofka?
  • www.youtube.com František Sahula Helenka se vdává
  • myslím si,že v našem šoubyznyse jsou daleko vhodnější aspirantky na titul "zlatokopka roku". Lucku bych do této kategorie vůbec nezařazovala,ta se o sebe dokázala vždycky postarat sama.
  • já mám Lucku strašně ráda, když vidím její fotky s malým,tak jí až skoro závidím. Strašně moc jí přeju,aby byla šťastná, protože ona si to zaslouží. Je skvělá, úžasná, krásná....a s Tomášem ji přeju hodně štěstí,ona je jedna z mála českých osobností,která zůstala svá a naprosto přirozená a tím je mi strašně sympatická. Já ji prostě zbožňuju... *14* *5* A nemyslím si,že Lucka jde jenom po penězích,je pravda, že ona si na sebe dokáže vydělat i bez chlapa a to,že se vdala za hokejistu (navíc taky velmi sympatického), ji velmi přeju a přeju jim hodně štěstí.
  • Ahoj Lucko jsi moje hodně oblíbená zpěvačka a taky ti moc Fandím *14*
    Právě si dělám o tobě deníček. Ahoj s pozdravem Nikča *4* *4*
  • Některé ženy mají po třicítce krizi a snaží se honem s někým mít dítě..po krátkém vztahu aby jim neujel vlak..viz.Lucie Vondráčková,Borhyová..vsadili na pracháče a proto s nimi dítě zplodili téměř okamžitě..jejich dlouhodobé vztahy se rozpadly a ony se zachovaly nesmyslně !!
    • Drž hubu mrdko..Lucka není jako ostatní...a nevím proč by vsázela na praháče když má pěněz jako šlupek ...takže si klidně mohla najít nějakýho chudýho člověka a mít s ním dítě takže di zase spát...
      • to není pravda dejte jí pokoj,jak tak koukám v česku je samí blbec
        vy jí neznáte. *16*
    • No a co má být, že otěhotnela po půl roce vztahu??? Čtu tady příspěvek zatrpklého psychologa (i gynekologa současně) z manželské poradny. Pane doktore, která ženská vsadila na Váš proletářský původ a zachovala se smyslně (když Vás nechala), že tady pořád vyčítáte Lucce manžela a zdravé dítě? Lucka Vás v minulosti nechala, že tady tak tupě rozebíráte narození jejiho dítěte? Pořád jenom pracháč a pracháč a honem narozené dítě. Kdy už konečně pochopíte, že Lucka má svých peněz k životu dostatek? Závidíte a závidíte a závidíte. Jste zlý člověk.
  • Ahoj Lucko, jsi moje oblíbená zpěvačka, kterou obdivuji. Jsi úžasná, jak to všechno zvládáš, péči o syna i pracovní záležitosti. Strašně ti fandím. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit