Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka je skvělá zpěvačka a také je dost pěkná líbí se mi její písničky prostě je super *2* *2* *2*
  • Já zase nerozumím tomu, jak se někomu můžou líbit její písničky a falešné tony v něm. Nevím, kdo v ní vidí jakýkoli příklad, já to tedy jistě nejsem. *3*
    • Zdenčo, já nase nerozumím tvým jedovatým příspěvkům. Máš problém?
      Zřejmě se ti ulevilo, když tady pomlouváš Lucku. Nechápu proč lezeš na stránku Lucky, když máš o ní takové názory. A když už sem lezeš, abys tady vylila svou žluč, nám to stačí číst jednou.
      Ale ani potom nezměníme své pozitivní názory na Lucku.
      • No, klidně si měj na ni svůj pozitivní názor, já ti ho snad tím svým neberu? Nebo snad ano? Lezu a budu si lézt na stránky koho chci a taky si budu psát co chci. A nebo si snad myslíš, že mi to můžeš zakázat? A nemáš náhodou problém ty, když potřebuješ k životu takovouhle ikonu nesneseš, že se někomu prostě nelíbí? A mě se nelíbí, nemyslím si že je tak úžasně talentovaná, její písničky jsou o ničem a nehorší je ta jak má strach, že se nic nevyrovná....už neví čemu. *2* *1* *3*
        • zdečno a co gramatika????, na to se raději soustřeď
          • Ano? A co máš asi tak proti? Nebude to spíš obsah než gramatika? A např. ty ses nikdy nezmýlil?
  • Moc nerozumím některým příspěvkům. Lucka totiž vždycky byla příkladem nezávislé, chytré a schopné ženy, která si na sebe vydělá sama a peníze od chlapa nepotřebuje. Některým lidem se to příčí (zvlášť zamindrákovaným chlapům). A já ji zase naopak ve všem fandím. Je šikovná a všestranná. Lucko, jen tak dál.
  • Krásná profilová fotka....Lucce gratuluji ke krásnému umístění ve Slavíku.
  • Je to povrchní žena, bez valného talentu. Nechápu to její umístění. Kdo ví, kdo pro ni vlastně hlasoval......
    • to teda není.A dejte jí pokoj.
  • Paní Lucie, moc Vám gratuluji k umístění ve Slavíkovi, moc jsem Vám fandil, škoda, že jste nebyla první. Mám velice rád Vaše písničky, ještě jednou velká gratulace.
  • Jde mi jen o vyjádření vlastního názoru. Nemůžu za to, že nemáš žádný sluch a tudíž neslyšíš ty falešné tony. Zda je někdo talentovaný či ne je věc osobního názoru a vkusu, což snad každý ví, snad i ty a snad víš i to, že má každý právo svobodně vyjádřit svůj názor. A můj je, že Lucka za moc nestojí. Tvůj zase, že je úžasná. No a má být? Budeš mě teď kvůli tomu nenávidět? To si snad vážně myslíš, že lidi musí být stádní a mít jen jeden názor?
    A ještě něco, tyto stránky jsou tvoje, že si dovoluješ mě z nich vyhánět???? *8* *3* *5* *2*
  • Lucka se mi nelíbí, neumí zpívat a občas jí to zní dokonce falešně. Kdyby neměla slavnou tetku, myslím že by se s ní nikdo ani nezabýval. *7*
    • OMG jen závidíš že je někdo úspěšnej nic víc!Lucka je náhodou talentovaná,umí tancovat i zpívat nevim o co ti jde...jestli jí chceš špinit,jdi si jinam nebo si založ anti stránky!Ty tvoje jedovaté slinty jsou stejnak jen ze závisti,že ona je slavná a úspěšná a ty jí nesaháš ani po kotníky!
      • Ten můj poslední příspěvek patřil tobě jako reakce. Omlouvám se, že jsem klikla na vlákno místo na reagovat. Jinak si za vším, co jsem napsala stojím. A není to nic osobního proti tobě, já bych si nedovolila někoho urážet kvůli jinému názoru, vztekloune. *1* *1* *1*
  • Lucko jsi super *14* *14*
  • Nic proti Lucce, ale ta nemá rozhodně 1.68m, to bych totiž jinak já musela mít min. 1.80m /asi máme jiný metr nebo co, ale měřím 1.67m a Lucka je přitom v reálu menší než já/... *1*
    • Jen se podívejte na fotky z filmu Bathory, kde stojí vedle Anny Friel, která nemá ani 1.60m.... Lucka není o moc větší ani menší. Myslím, že někdo tady se krutě spletl co se týče její výšky a místo číslice "5" ťukl do číslice "6"... *6* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit