Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěla bych vidět tebe rene. Ne že bych se teď Lucky zastávala, ale nesnášim lidi kteří za prví zpěvu a herectví vůbec nerozumí a sami by hráli či zpívali stokrát i víc krát než ten dotyčnej!!!!§ *16*
  • Lucka vůbec není dobrá herečka ani zpěvačka. Pane Bože, vy to neslyšítě, jak zpívá falešně? Jedině snad dabérka, to asi jo, to by šlo.
    • To není pravda zpívá hezky a přestańte jí urážet. *16*
  • Nevím, kdo to tu má na starost, ale smazávají se tu příspěvky.
  • Lucka je nejlepší zpěvačka,herečka i dabérka na světě....je skvělá...a i její písničky i její osobnost...Lucka je neeeeej *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *3* *3* *14* *14*
  • Tak já mám osobně nejradši písničku Ty jsi ten nej, ale jednou jsem slyšela tu Co s tou touhou a taky se mně docela líbí, ale Lucka má všechny písničky skvělý akorát se mi moc nelíbí Boty proti lásce. Mně se na těch písničkách líbí, že mají děj jsou prostě o něčem a ty videoklipy k tomu taky nemají chybu!
  • Miluji Lucku a její nová písnička co s tou touhou je přímo skvělá pořád si ji pouštím. *4* *4* *14* *14*
  • Lucku osobně mám moc ráda a líbí se mi na ní, že je taková skromná,nenáročná, nepotřebuje okolo sebe dělat humbuk, aby si jí někdo všimnul,protože talentovaný a schopný člověk to nemá zapotřebí. Já ji fandím, přeju štěstí do života a že se Lucka vdala za T. Plekance jí moc přeju,protože on je fajn a Lucka si to štěstí zaslouží.
  • Vážená Lucie, některé písničky máte sice líbivé, ale ten zpěv se nedá srovnat např.s Dashou, Terezou Černochovou atd. Podle mě si 2.místo ve Slavíkovi nezasloužíte, ale tohle je soutěž o popularitě a ne o kvalitě.Radši se věnujte herectví, to Vám asi jde. Zkrátka a dobře puberťáci nepoznají kvalitu. A jak se taková intelektuálka vůbec seznámila s hokejistou? Proč nelovila v jiných vodách?
    • To je snad její věc, koho si vzala ne? Co je na tom špatnýho, že má hokejistu? Cožpak všichni hokejisti jsou špatní? Jak je vidět, tak nejsou....
  • Na ní je prostě vidět jakou má chuť do života a jak si váží každé podpory v čem koliv, no když krásně zpívá a ještě hraje tak to nemá chybu už od mala ji mám ráda
  • hrozně jí to sluší se synkem matyášem na všech fotkách hrozně jim to spolu sluší fakt *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit