Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka je super kočka,zpěvačka a herečka. Jack
  • Lucka je super

    Lucka je super zpěvačka *15*
  • *4* *4*
  • Ahojky všichni kdo máte rádi Lucku! Ona je v top10 nejlepších zpěvaček ve Slavíkovi! Jestli jí máte taky tak rádi jako já můžete jí poslat hlas do slavíka smskou: SLAVICE 16 VONDRACKOVA LUCIE na tel. číslo: 900 06 06
  • nech mě jít

    Ahoj! moc tě prosim o zaslání písně nech mě jít na e-mail parez94@centrum.cz *8* *8* *8* *8*
  • Lucinka je supér zpěvačka!!!!!!!

    Lucka Vondráčková je supér zpěvačka!!!!!!Já jí mám mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooc ráda!!!!!Líbí se mi hlavně její videoklipy :Vítr,Strach,Úplně down,Markytánka!!!!!!!!!Lucinko jen tak dáááááááááááááááááááááááááááááááááál mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooc Ti fandíím a přeji hodně úspěchů!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* Tvoje nejvěrnější fanynka Adéla .. . .. Pa Pa a měj se moc krásně!!!!!!!!
  • vlastni nazor

    *4* tau lucka je uzasnej clovicek,holka ktera umi suprove zpivat,suprove tanci... *3* no proste co dodat je best *4* a opovazte se o to m nekdo pochybovat *13* *3*
  • *4* *4* *4*
  • FANKLUB

    fanklub Lucky Vondráčkové: http://fanklub.lucievondrackova.cz
  • lucka je supr

    Lucka je fakt dobrá zpěvačka hned jak sem ji uslišela tak sem si ji oblíbila ted ji pořád dokola poslouchám má fakt doost dobrý hlas *1* a ty pohybi při zpěvu prostě anděl *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit