Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mít takovou tetičku

    tak jsem dneska taky slavnej měla všude otevřené dveře tak se veze co to jde. Je jistě hodně cílevědomá pracovitá ale to je asi tak vše je jen ve všem pruměrná.Znám spoustu mnohem talentovanějších holek který ale měli smůlu že jsou z obyčejné rodiny a ne z klanu jako LV
    • milan95

      Re: Já mít takovou tetičku

      Lucie neměla nikdy dveře otevřené kvůli jménu, naopak jí to vždy sráželo.Lucie je nejdokonalejší osobnost svým mimořádným talentem a pracovitostí. Pokud jde o kariéru její tety tak je dodnes záhadná, neboť Marta Kubišová byla v té době o 100% lepší a musela mlčet.Nesnažte se zase někoho umlčet.
    • Re: Já mít takovou tetičku

      Ty se magore vrať do základky a nauč se kdy se píše i - y , protože to neumíš doposud, nic jsi nedokázal a ukájíš si svý mindráky na těch, co s tím problém nemají,co?
      • Re: Re: Já mít takovou tetičku

        Koho urážíš? a co mužeš vědět co jsem dokázal? sama si hloupá čubka co nic pořádně nedovede a nevidí kde je pravda *15*
    • Re: Já mít takovou tetičku

      NAPROSTY SOUHLAS !!!
  • Pro Lucii

    Já vím jak máš ráda tetu helenu:-)http://www.osk-art.cz/gall ery/displayimage.php?album=topn&cat =10233&pos=0
    • Re: Pro Lucii

      Myslím že Lucie nikdy neměla moc ráda slavnou tetu Helenu určitě žárlila že Helena je nedostižnou hvězdou jak pro lidi tak i v jejich rodině.
      • Re: Re: Pro Lucii

        no já myslím že to nemusí být tak docela pravda možná jen kvůli ní je teď tak slavná a je taky dost dobrá právě o ní dělám referát na hudebku! *4*
  • Oprava

    v textu došlo k chybě. Má tam být: ...rozumná forma života... *14*to jsem opět já a mé emoce: *4*
  • Ahoj

    Neviděli jste někde Lucku? Nějak jsem ji poslední dobou nesledoval a jakmile se na tu holku chvíli nedává pozor, tak hned je někde, kde by rozumná formsa života nikdy nebyla. Nevíte, kde byla poslední dobou? Já zhodnotím, zda to bylo rozumné či nikoliv...díky
    Jo a víte o tom, že začala škola?
    Fakt.
    Tak pro ty, kteří s ní mají problémy, tady je rada:
    Prostě se problému vyhni...
    *1*
    *4* to jsem já...ahoj. *15*
    • Re: Ahoj

      Čermáku, ty se pokoušíš i tady? To budeš hledat pořád a nedáš si pokoj? Ty jsi fakt úchyl všech úchylů, lidi, Čermák je jeden z největších slizských magorů,kteří existují,pozor na něj! Otravuje všude, aby se k Lucce nějak dostal, asi zapomíná brát prášky.
  • Lucka

    Jsi Supe a úúúúúúúúúúúžasně zpíváš!!!!!

    *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *15* *15* *15* *15*
  • Bezva

    Lucinka je super zpavačka, její nová image změnila i styl jejich písniček a nemá to prostě chybu. Tak jen tak dál Lucinku a držíme ti palečky *3*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Atlas 30+

    Lucko,pokud to budeš číst...Pokud někoho uznávám v cr..byznysu,jsi to Ty..mysli si co chceš,já nic neočekávám..jen to vegetarianství..Jinak Marmeláda..taky dobrý...
    *3*
  • Atlas

    Lucka je super *3*
  • aaannnooo

    *14* *14* *14* lucka je nej zpěvačka i herečka - hlavně ve snowborďákách i seidlová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit