Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanklub

    pokud nekdo mate zajem se verejne prihlasit jako fanousek lucky vondrackovy, tak se registrujte na fanklub.lucievondrackova.cz uz je pres 1500 registrovanych fanousku..predejte se taky k nim a ziskejte zdarma mega plakat s kalendarem na rok 2008 lucky vondrackovy ZDARMA!!
    • Re: fanklub 06.05.2008

      Je mi lito ze jsem se dostal az ted k tomu abych se registroval jako oficialni fanousek Lucky. Jsem jeji dlouholety fanousek,tak proc se nezaregistrovat.
      S pozdravem Michal S. *14*
  • Doufám

    Máte pocit že lucka má čas na čtení vašich zpráv? *4*
    • Re: Doufám

      Nejsem si jisty,ze clovek, ktery pise nejaky prispevek a napise Lucka s malym "L",ma pokracovat dale v prispevcich,pricemz je jasne,ze Lucie si sama vybere komu,kdy a odkud odepise.
      Pokud mi nekdo chce vycitat hacky atd.... Je mi lito,jsem az v Irsku tady to neznaji,jinak zdravim vsechny fanousky i Lucii............
  • moje nejvyc nejlepsi kamaradka

    Ahoj Lucie moje nejvyc nejlepsi kamaradko!!! Uz se opravdu nemohu dockat az se setkame,doufam,ze ty to tak taky citis. Jsi preci ma nejvyc nejlepsi kamaradka!!! Pocitam ze behem par dnu budu mit na tebe chvilku,urcite ti dam predem vedet. Muzes mi verit. Pozdravuj tatinka vzdyt vis jak ho mam opravdu moc rada. mej se a uz se tesim na nas street. Katka *13* *13* *13*
  • neznámý

    PhDr. Lucie Vondráčková, zpívající doktorka filosofie...je nejjj... *14* úúúúžasnáááá *14*
  • Lucie

    Také si myslím, že je vzdělaná zpěvačka. Jejím zářivým úsměvům nevěřím. Přeji ať se to změní, je nadaná, šikovná, ale má smutné oči.
  • Miláček

    Lucinka je nejlepší zpěvačka a herečka co znám. Má nejhezčí písničky, je prostě super. A hlavně je to můj miláček. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muzikály

    mám ráda její pohádky ale asi nej mě berou muzikály lucka zpívá skvěle moooc se mi líbí muzikál od landy tajemství a taky Kvaska !!!
    • Muzikály

      Lucka V. je náhodou dobrá zpěvačka. *4* Má duet s Péťou Bendem na píseň která se jmenuje Nemusíš se bát. *3* Péťa Bende také hraje v muzikálu a přímo Hamleta! *4*
    • Re: Muzikály

      Protekční dítě, jinak by o ní nikdo ani nezavadil.
      • Re: Re: Muzikály

        kdyz si myslis, ze je to protekcni dite, tak proc uz ma pres 1500 registrovanych fanousku na fnaklub.lucievondrackova.cz ??
      • Re: Re: Muzikály

        je to tvuj nazor a my ti ho nemuzem brat, ale vezmi zase ty nazor nekterych lidi, kteri ji radi poslouchaji a chodi na tyhle stranky castejc, nez ty....a proc si vubec chodil na stranky lucky vondrackovy, kdyz o ni tvrdis tohle?? ze je tu kvuli protekci?? proc by nekdo chodil na jeji profil, kdyz si o ni masli to, co si o ni myslis ty??
  • Johny2

    ahoj lucka ako sa maš *4*
    • Re: Johny2

      nazdar Lucko hadam se nezlobis me
    • Re: Johny2

      Ahoj Lucka hadam sa namňa hnevaš som tvoj fanik
  • Doufání

    Lucka je môj idol, jediné čo ma ukľudní po zlom dni sú jej pesničky. Je milá,krásna samozrejme je pre mna najlepsia speváčka akú poznám. A dúfam že sa jej bude dariť tak ako doteraz.
    LEN TAK DELEJ! *3*
  • TAK

    *8* POZOR!
    Nevím sice jak Lucka, ale já se občas tady dívám a mám takový pocit jako by v blázinci měli volno a pustili pacienty ne na vycházku, ale rovnou na internet *9* .
    Z jedné strany se Lucka opěvuje a z druhé se háže blátem.
    To není normální.
    Pokud někdo ji nemusí..tak ať se vydá za těmi, které musí *15*
    A to opěvování...taky není normální... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit