Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je fajn

    lucinka je prostě nejjjj a kdo říká že jí nemá rád tak kecá *5*a je lhář. protože umí krásně zpívat a nikodo líp neumí
    • Re: ahoj Lucka

      ahoj lucka
  • email

    Ahoj jsem tady nová a chtěla bych Lucčinu emailovou adresu kdo mi ji může sehnat?
  • velký fanda

    Lucinka je prostě nejlepší!!!!
    známka:1





























    *3*
  • LUCIE

    lucka je fakt skvela obdivujem ju...a mam ju strasne rada *15*
  • super

    Slyšela jsem CD Lucky Vondráčkové a není špatné! *4* Zpíva líp než ta piča Al dhabba která chodí a bydlí s Davidem Pavlíkem!!!
    Péťa Bende má duet s Luckou Vondráčkovou na svém druhém CD a ta píseň se jmenuje Nemusíš se bát je smutná! *4* *5*
  • ?????????

    lidičky pomoc všichni ze třídy se se mnou nebavějí!!!
    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10*
    • Re: ?????????

      to ja nevim ale neni to tim že jsi tam nova *7*
  • pro LUCKU

    jseš super holka *3* a umíš hezky tancovat *3* *8*
  • Fracek

    Lucie je rozmazleny spratek a kdyby jeji teta nebyla Helena Vondrackova,tak by po ni ani pes nestekl. Uplne ji nasnasim *10*
    • Re: Fracek

      Moje řeč, já tě taky nesnáším za to, jakou máš ty krávu tetičku. Že já tvou tetičku neznám? No a co, ty tu L.taky ne, víš jen to,co je v bulváru.Ale hlavně ,že víš,jak to je,co? Tak já to vím taky.Jsi idiot,protože máš tetičku, bez který by sis ani ne.... Co ty na to? Blbě se to vyvrací,co?
      • sabino držte hubu. ty fakane to co píšeš ty o ní tak to jsi ty a ne ona.
      • Re: Re: Fracek

        Lucie je největší PROTEKCE co znám a na to jí nemusí nikdo znát osobně.Helena svému bratrovi otevřela svojí slávou cestu jako hudebníkovi a on zase mete cestičku Lucii už od dětství k tomu se přidala matička textařka a je to.Holka by si sama ani neškrtla to všichni u nás vědí.Image si L postavila na hodné a obyčejné dívce třeba to tak i je... ale to že nikdy neměla moc ráda Helenu je jednoznačné vždy jí záviděla uspěch tvrdit že jí za celé roky koupila Teta jen šampon a že jí nikdy v ničem nepomáhala když byl opačný dukaz několikrát v TV je nehorázné a směšné lhaní *15*
        • to není žádná protekce jste ubožák.a mimochodem tu máte co dělat když se umíte chovat.
  • Lucie Vondráčková v ankeče ČESKÝ SLAVÍK

    Ahoj! Jestli máš rád Lucku Vondráčkovou, pošli jí hlas do Českého Slavíka 2007! Stačí poslat SMS: SLAVICE 23 VONDRACKOVA LUCIE na číslo: 900 0606
    a pak ještě se dá dát hlas na www.slavik.seznam.cz

    *3*
  • Český Slavík a Lucka

    1) POŠLI HLAS SMSkou:
    SLAVICE 23 VONDRACKOVA LUCIE
    na číslo: 900 06 06

    2) HLASOVÁNÍM přes slavik.seznam.cz
    - vygeneruj si kód na ww.slavik.seznam.cz a odešli SMSkou

    3) osobně na adrese: A taky můžeš dát hlas přímo v agentuře: každý všední den na adrese Křižíkova 16, Praha 8 od 10.00–16.00 hodin, v úterý od 9.30 do 18.00 hodin. (musíte mít občanku ke kontrole)

    čáues
    • Re: Český Slavík a Lucka

      Určitě nepošlu Helena si ho zaslouží mnohem více ta zpívá a nešeptá jako LV
      • Re: Re: Český Slavík a Lucka

        hmmm .... ty tomu asi tk rozumis, ze jo?! *9* nejvic lidi do toho keca idyz tomu vubec nerozumi ... radsi pomlc
      • Re: Re: Český Slavík a Lucka

        Lucka má rozsah přes tři oktávy, sorry.Kdybys slyšel, věděl bys to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit