Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel.and.connor

    Ahoj

    Ahooj,jak tak koukám ta jsem ráda,že i já mám stránky na osobnostech. Každému moc děkuji za příspěvek,který sem dal. Těší mě. Děkuji za vše,co pro mě děláte. Budu se snažit dále pracovat jako jsem pracovala do teď. Zase se sem ráda podívám. Mějte se krásně. Ahooj
    • Re: Ahoj

      Ahoj lucko, doufam ze si ta prava lucka a ze se za tebe zase nekdo nevydava a pokud jo tak je pri nejmensim srab jak vysity. Ale jinak jsem strasne rada ze uz zase chodis. V patek 13. listopadu pudu do kalicha na odpoledni predstaveni muzikalu touha ve kterem hrajes hlavni roli. Uz se na tebe strasne moc tesim.
      Doufam ze se mas dobre.
      Mam te moc rada a dokonce sem se za tebe uz dvakrat poprala ze spoluzakem , protoze nesnasim kdyz te nekdo pomlouva za tvymi zady. Ja se sice normalne neperu , protoze me jen tak neco nevyvede z miry , ale ten debil mi nedavel na vybranou. Ja ho varovala at toho necha , ale onsi myslel ze ja jen proto ze sem holka ho nepreperu , ale to se seredne mylil.Dostal nakladacku , ze na ni jen tak nezapomene. To je zatim vsechno. Uz musim tak dobrou noc a zase nekdy nashledanou.
      Tereza Jasková *4* *4*
    • africa

      Re: Ahoj

      *15* *15* *15* *1* *1* *1* tak na tohle ti vážně naletíme....my nejsme debilové narozdíl od tebe, souhlasím s tím že by ses měla jít léčit *7*
    • Re: Ahoj

      Tak tohle vážně miluju když se někdo vydava za někoho jinyho!!
      Tohle je UBOHÝ!!
  • Lucka

    ahooooooooooooj tak v čera kolem 9hodiny jsem potkala Lucku v Lucerně na Václaváku šla jsem okolo ni a posloucha laj sem mp4 a vůbec jsem jí nepoznala ale v duchu jsem si říkala ta holka je mi povědomá a v tom se na mě usmála a já jsem jí usměv oplatila *3* *3* *3* *3* *4* *4* mám ji strašně mocky ráda
  • Láska umí víc-remix

    http://uloz.to/2759420/lucie-vondra ckova-laska-umi-vic-dance-remix-.mp 3
    honem stahujte, skvělá předělávka hlavně pro DJs, zatím se to všem líbí, jen na oficial webu Lucie to zakázali a blokli mé odkazy i na jiných stránkách, inspiroval mne skvělej počin kapely Black Eyed Peas, kdy půvední skladbu I Gotta Feeling nechali přemixovat Davidem Guettou a vlastě do světa pustili jen surovou nahrávku s vyjádřením "ať si s tím DJs dělají co chtějí a mixují tuhle pecku podle svého"
    • Re: Láska umí víc-remix

      Ježiši kdo todle udělal dyt to se neda poslouchat!!!
      Originalní Láska umí víc je jen jedena to nezremixovaná *8*
      • Re: Re: Láska umí víc-remix

        Tak to máš tedy smůlu, jsi vyjímka, ale tak to už chodí, proti gustu... Vždy se najde jeden z 10 000 který to pohaní, škoda že jsi nepochopila, že je to hlavně na diskotéku, kde se lidi chtějí bavit a chtějí řádit.
        • kuki

          Re: Re: Re: Láska umí víc-remix

          joo jasne mozna ze sem vyjimka ale tohle je fakt des zrychlit pisnicku umi kazdej blbec!
  • barca2003253
    Jste moc super mám vás moc ráda.
  • Post Coitum

    Lucka Vondráčková se mi odjakživa moc líbila a měl jsem ji moc rád do doby než natočila film Post Coitum! Úplně jsem nechápal, jak se mohla tak krásná, chytrá, talentovaná a nevinně vypadající dívka se nechat tak ponížit a najmout se na takový zvrhlý film jako je Post Coitum. To musela být po stránce finanční asi hoooodně na mizině! No ale nechat se v tom filmu několikrát sprostě přefiknout? Měl jsem o ní to nejlepší mínění a myslel jsem si, že je slušně vychovaná dívka. Dost by mě zajímalo jak to bylo v tom filmu s tou souloží doopravdy. Silně doufám, že se tam nesouložilo na ostro a že Lucka nepřišla o své panenství v tom filmu! Doufám, že pokud Lucka o panenství přišla tak že o něj přišla s někým koho opravdu miluje a on miluje ji. Neví někdo informace o natáčení jak ty soulože probíhaly? Nerad bych Lucku zařadil mezi .....
  • k prispevku bez mailu

    tarantul@tiscali.cz
  • jste ubohý. nepište o ní nic ošklivého.
  • kristyna-a

    Lucka-Kvaska

    Lucka je ve filmu Kvaska skvělá!!! *14*
    • dianna114

      Re: Lucka-Kvaska

      Souhlasím,že Lucka je fakt super!!! *15* *14* Nejen,že je sqělá zpěvačka a herečka,ale navíc je milá vůbec není nafoukaná! *4* *4*
  • kristyna-a

    Lucka je IN

    Lucka je skvělá a moc milá.Je příjemná a je po své tetě Heleně...Lucka je zkrátka nenahraditelná. *4* *4* *4* *4*
  • ashleytisdalemis

    Lucka je nej

    Lucka je nej! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit