Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luce

    Co na ni vsichni vidite je to fakt hruza a ta jeji teta jeste horsi *13* *13*
  • zuzukristen
    Lucku už jsem viděla 2x na Václaváku je to asi 3 roky zpátky.Šla jsem do školy a poslouchala zrovna její písničku Tenkej led *15* a vůbec bych jí nepoznala, až potom když byla u mě blíž a usmála se na mě *15* mám ji moc rada je to užasná zpěvačka a je hlavne normální a na nic si nehraje *15*
  • Luci, gratuluji ke stříbrnému slavíku! *14* *3*
  • trošku opožděně přeji k narozeninám

    at si stále tak hezká půvabná a skvělá zpěvačka


    vše nejlepšííííííííííííííí *4* *4* *4* *4*
  • Ja fandim viac Nele Pociskovej
  • jak si ziskala kapelu

    jak si ziskala kapelu ? Ja se chci stat s kamaradkou spevackami .Prosim poslala bys nam to jak si ziskala na kackawe@seznam.cz a buresova55@seznam.cz a das nam tvoje icq ? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucka je nejlepší zpěvačka,herečka i dabérka na světě....je skvělá...a i její písničky i její osobnost...Lucka je neeeeej *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *3* *3* *14* *14*
  • Moc nerozumím některým příspěvkům. Lucka totiž vždycky byla příkladem nezávislé, chytré a schopné ženy, která si na sebe vydělá sama a peníze od chlapa nepotřebuje. Některým lidem se to příčí (zvlášť zamindrákovaným chlapům). A já ji zase naopak ve všem fandím. Je šikovná a všestranná. Lucko, jen tak dál.
  • email

    Ahoj jsem tady nová a chtěla bych Lucčinu emailovou adresu kdo mi ji může sehnat?
  • Muzikály

    mám ráda její pohádky ale asi nej mě berou muzikály lucka zpívá skvěle moooc se mi líbí muzikál od landy tajemství a taky Kvaska !!!
    • Muzikály

      Lucka V. je náhodou dobrá zpěvačka. *4* Má duet s Péťou Bendem na píseň která se jmenuje Nemusíš se bát. *3* Péťa Bende také hraje v muzikálu a přímo Hamleta! *4*
    • Re: Muzikály

      Protekční dítě, jinak by o ní nikdo ani nezavadil.
      • Re: Re: Muzikály

        kdyz si myslis, ze je to protekcni dite, tak proc uz ma pres 1500 registrovanych fanousku na fnaklub.lucievondrackova.cz ??
      • Re: Re: Muzikály

        je to tvuj nazor a my ti ho nemuzem brat, ale vezmi zase ty nazor nekterych lidi, kteri ji radi poslouchaji a chodi na tyhle stranky castejc, nez ty....a proc si vubec chodil na stranky lucky vondrackovy, kdyz o ni tvrdis tohle?? ze je tu kvuli protekci?? proc by nekdo chodil na jeji profil, kdyz si o ni masli to, co si o ni myslis ty??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit