Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verča

    neznate nekdo jeji icq?
    *7*
  • Lucka a Tomáš

    Jéé Lucka prý chodí s Tomášem Vernerem. Můj nej sportovec a ona nej zpěvačka!!! Sluší a mocccc
  • Lucinko,do Nového roku 2012 Ti přejí: Tobě a malému hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenostička. At se daří a přaní i Tvému drahému. *14* *3* *2*
  • Ahoj mám tě ráda a samozřejmě i tvoje písně. A jsem va 3.A.
  • Gratuluji k synovi!!! *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ZUZKA
  • Krásná profilová fotka....Lucce gratuluji ke krásnému umístění ve Slavíku.
  • Ahoj Lucko,přeji Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám,hlavně hodně štěstí,zdraví a lásky.Tvoje fanynka Veronika
  • ashleytisdalemis

    lucka

    Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka ,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luck a,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luc ka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lu cka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,L ucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka, Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka ,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luck a,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luc ka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lu cka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,L ucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka, Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka ,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luck a,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Luc ka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lucka,Lu cka,Lucka,Lucka
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucka je fajnová!

    Lucka vydává nové album!!! BOOMERANG http://lucievondrackova.wz.cz Pro ty vzkazy přede mnou (od těch obohejch ženskejch).. bych chtěl vidět vás! Buď nemáte ani na to na nějakýho slušnýho kluka se vůbec podívat.. a nebo jste ty "dámičky" co jsou pro reálnej život úplně k hov.. (s prominutím :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit