Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucka je proste nej

    lucka je nej herecka,zpevacka.kvaska dobrý film.lucka je nejlepší.je to takový naš ceský andilek. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Český Slavík a Lucka

    1) POŠLI HLAS SMSkou:
    SLAVICE 23 VONDRACKOVA LUCIE
    na číslo: 900 06 06

    2) HLASOVÁNÍM přes slavik.seznam.cz
    - vygeneruj si kód na ww.slavik.seznam.cz a odešli SMSkou

    3) osobně na adrese: A taky můžeš dát hlas přímo v agentuře: každý všední den na adrese Křižíkova 16, Praha 8 od 10.00–16.00 hodin, v úterý od 9.30 do 18.00 hodin. (musíte mít občanku ke kontrole)

    čáues
    • Re: Český Slavík a Lucka

      Určitě nepošlu Helena si ho zaslouží mnohem více ta zpívá a nešeptá jako LV
      • Re: Re: Český Slavík a Lucka

        hmmm .... ty tomu asi tk rozumis, ze jo?! *9* nejvic lidi do toho keca idyz tomu vubec nerozumi ... radsi pomlc
      • Re: Re: Český Slavík a Lucka

        Lucka má rozsah přes tři oktávy, sorry.Kdybys slyšel, věděl bys to.
  • Zbožňuju ji *4* *4*!!!!!
  • TAK

    *8* POZOR!
    Nevím sice jak Lucka, ale já se občas tady dívám a mám takový pocit jako by v blázinci měli volno a pustili pacienty ne na vycházku, ale rovnou na internet *9* .
    Z jedné strany se Lucka opěvuje a z druhé se háže blátem.
    To není normální.
    Pokud někdo ji nemusí..tak ať se vydá za těmi, které musí *15*
    A to opěvování...taky není normální... *13*
  • Lucka je gooooooood

    Lucka je mooooooooc super hlavně Vítr,Strach,a v KVASCE hraje supeeeeeeer *4* Je moc good já mám její kazetu...a mám jí mooooooc ráda... *3* *3*
  • Lucko, gratuluji k TýTý 2012.
  • Petersone7, ty asi nevíš, že Lucka není stroj, ani moslimka. Je to šikovná, emancipovaná mladá žena, a vysokou si udělala proto, že chtěla. A že na ní taky má.
    Ona nepotřebuje k životu finanční závislost od chlapa.
    Zajímalo by mně,
    jaké vzdelání máš ty!? Máš vysokou? Nebo děláš profesionálně sport?
    Víš, když uděláš nějaké holce dítě ty, tak dáme řeč, jestli se k sobě hodíte. Zatím se hodíš svou stupidní rétorikou k názoru "Evana".
  • Lucko držím pěsti

    Koukám jaké tu jsou přímo vášnivé diskuze nad filmem Post coitum. Ten jsem zatím neviděla. Ale jinak jsem shlédla snad všechny filmy, ve kterých Lucka hraje a moc jí fandím. Jediné co mám raději než jsou její filmové a divadelní role je její hudba. Písničky s inteligentními a duchaplnými texty, které nepostrádají nic co by měl text na úrovni mít jsou prostě super. A kdo má jiný názor tak ať radši ani nic nepíše a jde si po svým někam jinam.
  • myslím si,že v našem šoubyznyse jsou daleko vhodnější aspirantky na titul "zlatokopka roku". Lucku bych do této kategorie vůbec nezařazovala,ta se o sebe dokázala vždycky postarat sama.
  • Ramazzotti is the Best!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit