Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucka je hezká, milá, sympatická, určitě hodná a moc šikovná zpěvačka.
    Přeju ti jen to nejlepší. Hodně úspěchů v showbiznisu, ale i v osobním životě. *3* *4*
  • katulinka24

    Fotečky

    Ahoj Lucko mám prozbičku jestli by jsi mi neposlala foto s podpisem na adresu:
    Kateřina Š'ťastná
    Ježená42
    Vyskytná nad Jihlavou
    588 41

    Předem děkuji jestli pošleš jsem na tvá nej fanynka!!!
    • Re: Fotečky

      nic proti ale spis se koukni na luckav.cz a tam mas ze si musis zaslat zadost o fotku s podpisem do MM studia
    • Re: Fotečky

      ty Lucku normálně vydíráš!to jako chceš říct že když ti ji nepošle tak už fanynka nebudeš?Jsi ubohá!!!
      • katulinka24

        Re: Re: Fotečky

        Ty ses ale uplne blba copak tam je neco jako vidirani jo tak si to laskave precti jeste jednou!
      • Re: Re: Fotečky

        ty co se vydáváš za Lucku bys měl aspoň umět napsat její jméno
    • Re: Fotečky

      ano rada ti ji poslu mej se hezky
  • Ahoj,
    mě se Lucky písničky moc moc moc líbí jsou moc hezké a Lucka vždy chce tím něco vyjádřit.
    :D JE PROSTĚ NEJ NEJ NEJ !!! *3* *3*
  • Lucka je super žena, Evan já nevím proč komentuješ její manželství . Podle tebe se k sobě nehodí ale podle někoho jo třeba podle mě. A já bych se ti takypletla do života kdybych tě znala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lucii

    *4* Čau Lucko.Všechno dobrý,jsi krásná,ale chtělo by to více fotek a hlavně aktuálnější!!!!! *14*
  • -lentilka.cz-

    Od ŠtĚpÁnKy ♥

    _Mám jí ráda_přijde mi moc milá_ a >>Láska umí víc<< je vážně moc povedená_ =o)_ a v tom videoklipu jí moc sluší ty rozcuchaný vlasy_ :) *4*
  • *5* *3* *14* *10* *7*
  • prosim

    Mno tak ma niekto nejake info alebo obrazky o tom luckynom bratovi??? proooooooooooooooooooooosim
    • kuki

      Re: prosim

      Ahoj hele zadny fotky nemam ale zkus se zeptat na www.luckav.cz tam ti snad poradej sou tam sami hodny a prijemny lidi *4*
  • nech mě jít

    Ahoj! moc tě prosim o zaslání písně nech mě jít na e-mail parez94@centrum.cz *8* *8* *8* *8*
  • Lucka je super

    Lucka je super zpěvačka *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit