Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lůca

    Lucka je hezká, umí zpívat a moc se mi líbi, i jako herekča je skvělá. Pf 2009 *4* *14*
  • lucik

    Lucko strašně se mi líbí písnička vítr je fakt super!!!!!!!!!
  • NO že jí to sluší!!!! JÁ to říkám pořád *15* *15* *3* *3* *3* *1* *1* *4* *9*
  • LuCiNKa

    Lucinka je néééj,písničky Vítr a Láska na sto let!!!
  • velký fanda

    Lucinka je prostě nejlepší!!!!
    známka:1





























    *3*
  • delas nam radost Lucinko

    Buenas noches Lucia, eres guapa , si que me4 acuerdo cuando eras una ñiña, pero esto ya ahce muchos años, ted jsi krasna zena a ja jako rodilej cech, kterej uz bydli more let venku posloucham tvoji muziku a koukam na filmy kde hrajes. jednou bych chtel s tebou popit kavicku a jen tak normalne si pokecat. preju hodne stasticka , zdravicka a lasky. Que tienes mucha suerte, un saludo de españa y un beso muy fuerte
  • Je to smíšek

    Potkal jsem také Lucku a je to sluníčko. Prakticky na všech fotkách se stále chláme. I v tom je velký rozdíl s jejích kyselou a závistivou tetou. V každém případě si zaslouží obdiv. Maká na sobě co by zpěvačka, herečka asi i moderátorka. Skládám hlubokou poklonu a obdiv také za absolvování VŠ včetně složení doktorátu. Jsi neuvěřitelně aktivní a pozitivní. Hodně štěstí.
  • siki

    Fotky

    Nechci až moc prudit, ale chci říct, že ač je Lucka dost podobná tetě Heleně, tak jde na fotografiích ještě stále rozpoznat kdo je LUCKA a kdo teta. Prostě jsem jen chtěla říct, že na dvou, třech neni Lucka a stejně někteří hlasovali a dávali jí tímto body *3*
    Jinak pro mne je Lucka super!!! *4*
  • Miláček

    Lucinka je nejlepší zpěvačka a herečka co znám. Má nejhezčí písničky, je prostě super. A hlavně je to můj miláček. *14* *14* *14* *14* *14*
  • JE SUPER

    AHOJ VŠEM LUCKA JE FAJN.VYSTUPOVALA V LIBERCI A MOC JI TO SLUŠELO.PÍSNIČKY MÁ MOC PĚKNÉ A HLAVNĚ TO JEJÍ POSLEDNÍ 2CD.TĚŠÍM SE OPĚT NA JEJÍ VYSTOUPENÍ TADY V LIBERCI NEBO V DIVADLE KALICH KDE PRÁVĚ ZKOUŠEJÍ HUDEBNÍ MUZIKÁL KVASKA.LUCKO DRŽ SE AŤ TI TO ZPÍVÁNÍ VYDRŽÍ DLOUHO.AHOJ RÁĎA. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit