Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kachnii-

    NaroZky

    Já ma dnesKa taKy naroZky *15* *14*
  • Lucinka je perfektná

    Lucka je vážne skvelá osôbka, je jedinečná vo všetkom, čo robí a stále sa snaží byť ešte lepšia...to na nej obdivujem.Je to mladá, krásna, úspešná a citlivá dáma a myslím si, že je taká jediná v celom ČS showbiznise. Prajem jej veľa úspechov vo všetkom, čo robí a hlavne v súkromí...
  • lucky bratr

    ahojte viete niekto nieco o luckynom bratovi co robi a tak.....
    • Re: lucky bratr

      Jiří ..otec V současné době se kromě vlastní umělecké činnosti věnuje produkování CD desek své dceři Lucii. Pro TV Óčko připravoval hudební pořad Hydepark. Je předsedou Svazu autorů a interpretů a předsedou odborné poroty na festivalu .
      • Re: Re: lucky bratr

        pytam sa na brata nie na otca :D
  • aaannnooo

    *14* *14* *14* lucka je nej zpěvačka i herečka - hlavně ve snowborďákách i seidlová
  • Gratulace

    Lucko gratluji ti ke svatbě,jsem štěstím bez sebe a dokonce i pláču štěstím!!!
    • Jo já taky Lucinko Gratuluji jo a dozvěděla jsem se že si těhotná bude to holčička nebo chlapeček? *14*
  • adela

    lucka je moc hodna ten kdo o ni pise tak hnusne veci by se mel zamyslet jesi by se mu libilo kdyby o vas taky tak hnusne mluvil *7*
  • VYSTOUPENÍ

    NO TO JE JASNÝ,ŽE PŘIJDU VČAS.ZAZPÍVÁM TI PÍSNIČKU:ANDĚL. *4* .TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Lucinka je supér zpěvačka!!!!!!!

    Lucka Vondráčková je supér zpěvačka!!!!!!Já jí mám mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooc ráda!!!!!Líbí se mi hlavně její videoklipy :Vítr,Strach,Úplně down,Markytánka!!!!!!!!!Lucinko jen tak dáááááááááááááááááááááááááááááááááál mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooc Ti fandíím a přeji hodně úspěchů!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* Tvoje nejvěrnější fanynka Adéla .. . .. Pa Pa a měj se moc krásně!!!!!!!!
  • Gratulace k svadbě

    Lucie,jsem 34 roků vdaná,proto přeji taky tolik let,hodně lásky porozumnění a to štěstíčko,to přijde samo.Hlavně opatruj toho Broučka.Ještě jednou hodně štěstí.fanynka Ludmila
  • tydlytá

    Promiň, Lucie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit