Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VYSTOUPENÍ

    JSEM ANDĚL CO TĚ DOSTAL NA POVEL,ALE MÁM-LI TĚ VZÍT DO NEBE,CHCI Z TOHO NĚCO PRO SEBE. MÁM RÁD BŘEČTĚL A V KAPSE LUBRIKAČNÍ GEL. TAK MI NAMAŽ PERUTĚ A JÁ DO NEBE VEMU TĚ. *4* *3* *15* .LÍBILO SE TI TO? TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END. PS:TATO PÍSEN JE POUZE PRO DIVOKÉHO ANDĚLA. *4* .
    • Re: VYSTOUPENÍ

      Co je "břečtěl"? Asi jsi myslel řeč těl,že....
      • Re: Re: VYSTOUPENÍ

        JEJDA,JÁ JSEM DEBIL. JÁ NEKDY NĚČEMU V NĚJAKÉ PÍSNIČCE BLBĚ ROZUMÍM. *1* . TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • kristen.cullen.stewart

    Lucka

    Táááááák dneska jsem potkala Lucku na václaváku už 2x když jsem šla z metra do školy strašně moc ji obdivuju a mám ji strašne mocinky ráda *4* *4* *4* *3* *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k 29. narozeninám Lucko *3*
  • Moc vás zdrávím

    Jsem ráda že mám toooolik skvělích fanoušků.Mám volno tak jsem sem skákla vám všem fandům mooooc poděkovat za krásné příspěvky.Ach už musím jít mějte se krásně.Lucie *3*
  • Klipy

    Videoklipy zdarma od Lucie Vondráčkové - http://klipy.izdarma.cz/videoklipy- zdarma/lucie-vondrackova-videoklipy /
  • Fakt dobrá

    Lucka není žádná krasavice, má vzhled věčného děvčátka, její zabarvení hlasu není moc líbivé, ale vážím si jí pro její všestrannost a pracovitost. Zdá se mi, že je velice ctižádostivá a jde si za svým cílem. Přeji hodně úspěchů.
  • Vše nej!!!

    Právě v tuhle chvíli ti je Lucko 29.Ne,ůžu tomu uvěřit.Měj se krááááááááááásně a vše NEJLEPŠÍ!!! *14*
    • Re: Vše nej!!!

      a vše nejlepší i všem dalším ženám k MDŽ *1*
  • kachnii-

    NaroZky

    JiNak Ti LucKo taKy přeju všechno Nej *14* *5*
  • láska umí víc

    Lucko ta píseň LÁSKA UMÍ VÍC je překrásná nemohla bys mi to video poslat na email? *4* *4* *4*
    • Re: láska umí víc

      to máš pravdu je prostě skvělá,a kus pěkné ženské.
    • Re: láska umí víc

      Ahoj,proč si to video nestáhneš na youtube.com.Tam je taky. *1* Lucie
  • Vše nejlepší Lucinko!!!

    Vše nejlepší k tvým zítřejším narozkám Lucko.Hlevně zdraví,štěstí,spokojenost,pohod u a sežeň si nějakého kluka. *1* Mám tě ráda pa,pa! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit