Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je filozofka

    Dned jsem si koupila časopis winx a zrovna tam psali o Lucce.A píší tak ,že je filozofka.Takže... *3*
    • Re: Je filozofka

      jasne ze je filozofka .. v jedom online rozhovore pisala jednej ze je filozofka tak hadam by si nevymyslala.....
  • kiki.haribo

    Ahoj!

    Ahoj, jsem novým členem tohoto fanklubu..mám hrozně ráda Lucku, protože je to bezvadná holka :-) a k tomu je chytrá, milá...je prostě skvělá :-) fandím jí už 3 roky a nepřestanu :-)
  • zvize

    number one!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    lucku miluju prisel sem kvuli ni o ridicak,tos jezdim na kole...praha daleko znate to pekny svatky fsem *4* tom *5* animal *4* mall\ *5* *4* *5* *14*
    • *15* *1* Ty seš borec
  • Setkání

    Ahoj LUcinko Vše nej k tvým narozeninám, rád bych se s tebou sešel je to jedno z mých přání se seznámit s tak krásnou populární osobností... ZAtím ahoj *14* *14* *14* *14*
  • kristyna-a

    Lucka je má nej zpěvačka,herečka,tanečnice a dabérka

    Je skvělááááááá!!!!!!!!!!!!!!A je mi jedno jestli si o mě myslíte bůh ví co tak je mi to jedno.Jestli mi začnete nadávat tak mi to nevadí... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • kristyna-a

    Lucka

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Lucka je IN *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luciška

    Lucinka je naprosto skvělá.já ji fandím. a to že se ostříhala mi vůbec nevadí i tak vypadá good. *3* *4* *15*
    • PROTEKCE

      LÚCA JE POUZE VELKÁ SNAŽIVKA, ALE JAKO ZPĚVAČKA NESTOJÍ ZA NIC. NIC NEŽ JEDNA VELKÁ PROTEKCE !!!!!!!!!!!
  • kuki

    Re:Fúúj

    tak jako jestli se Vám nelíbí její písničky tak to neposlouchejte a hlavně jí nemusíte pomlouvat jak by bylo Vám kdybyste byli v její kůži a někdo vám furt řikal jaký ste P*** nebo, že neumíte vůbec zpívat jetli si to všechno myslíte tak si to nech te pro sebe a navíc Lucka má pěkný písničky pěkný texty i videoklipy *8* *8* *8*
  • Karlák 2007

    ahoj všem než se začnu vyjadřovat k slečně Lucii,teda pokud se vyjádřím musím napsat pár řádku lidem kteří tady píšou. jsem obyčejnej kluk i když ne možná nejmladší, ale nenapadne mě psát spousty nesmyslů urážek či pomluv o někom koho neznám. dokážete tohle všechno říct do očí oné osobě? tím myslím jen ty nevyzrále puberťáky kteří maj plná ústa nadávek a vulgarismú. mi všichni máme možnost dojít stejně daleko ba třeba i dál. vždyť život je jedno velké poznání plný krásných prožitkú. proč někoho urážet jen proto že něco opravdu umi a snaží se to šířit mezi nás všechny. život je krásný tak proč vytvářet nenávist a závist. není toho už tak dost? lucii jsem potkal na karláku když jsem šel z nemocnice a tu ruku v ruce s přítelkyni. Krásně a nenuce ně se na nás usmála a já hned poznal že je to strašně fajn žena která zpívá o životě láskách poznání či sklamání prostě o životě. věřím že zpívá o tom a jak to cítí. v ten den jsem viděl něco krásného. Byla to obyčejná slečna Lucie Vondráčková.ještě něco.... pokud někdo nesouhlasí s tím co jsem napsal mi klidně může oponovat, ale můj nazor je stále jen můj. zaleží jen na mne jak a co cítím treba k lucii nebo k čemukoliv a to jedine je to opravdove. vsem preji vsechno nej do noveho roku 2009
    • angelus

      Re: Karlák 2007

      Musím s tebou souhlasit. Já Lucii nedávno potkal v ZOO, když byla na setkání s fanklubem, který jí předával dárky k narozeninám. Je to nesmírně slušná, sympatická a charismatická mladá žena.
    • Re: Karlák 2007

      Líbí se mi co jsi sem napsal.Jsi velice pravdomluvný.
  • luckav.cz

    Lucka v Luhačovicích

    30.1.2010 Lucka vystupuje na Lázeňském plese v Luhačovicích.
    http://www.laznelu hacovice.cz/cz/reprezentacni-lazens ky-ples-2010.php

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit