Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luckav.cz

    Lucie Vondráčková tváří Reebok

    http://www.topzine.cz/lucie-vondrac kova-tvari-reebok/ *3* *14*
  • Vše nej!!!!!

    Lucko všenej k 29 narozkám.
  • baduska10

    hodne stesti......

    preji ti lucinko vsechno nej k tvym narozeninam hodne stesti,hlavne ZDRAVI,lasky a pohody. mam te opravdu moc rada lucinkooooo *14* *14* *14* *14*
  • baluska1

    Hodně Štěstí

    Ahoj lucko hodně štěstí k tvím 29 narozeninám.
  • angelus

    Lucka

    Tak Lucka je už 2 roky adoptivní maminkou 3 jihoamerických studentů a na veřejnost se to pomalu dostává až teď. To děvče je samé překvapení. *4* *4*
  • Marmelada :D

    Toco toco toco ja mam rada toje toje toje marmelada *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Mrknete sem - tam muzete pridat Lucku, marmeladu i cokoliv jineho *3* http://www.prostemulluju.cz/
    • Re: Marmelada :D

      a nevíš,jak se jmenuje ten,co uváděl Kečup?
  • Jupíí

    *3*
  • Lucinkoooo ...

    Lucinko,přeju Ti ke tvým 29. narozeninám,aby se ti vyplnilo všechno co chceš,písničky zůstay pořád tak nádherné,herecké výkony pořád tak skvělé a hlavně:Mocinky ti držím pěsti,abys už konečně zakotvila v přístavu jménem LÁSKA!A s tím pravým=) *14* *14* *3*
  • novesly

    dirty dancing

    Ahoj Lucko, mám na tebe prosbu.....kdysi jako malá jsi tančila v nějakým pořadu s Martinem Dejdarem "dirty dancing", mohla by jsi mi prosím na můj mail poslat to video.
    novesly@seznam.cz
    • Re: dirty dancing

      http://www.youtube.com/results?sear ch_query=Lucie+Vondrackova+Martin+D ejdar&aq=f
      • Re: Re: dirty dancing

        ps: Mezi pismenama DEJDAR nesmi byt mezera. Pak ten link bude fungovat ;)
        • novesly

          Re: Re: Re: dirty dancing

          Tak mi to nejde otevřít, ale už jse to našla celý jak jsem chtěla...na youtube - Lucie Vondráčková-MIX Šance 1
          Ale díky *4*
  • Já mít takovou tetičku

    tak jsem dneska taky slavnej měla všude otevřené dveře tak se veze co to jde. Je jistě hodně cílevědomá pracovitá ale to je asi tak vše je jen ve všem pruměrná.Znám spoustu mnohem talentovanějších holek který ale měli smůlu že jsou z obyčejné rodiny a ne z klanu jako LV
    • milan95

      Re: Já mít takovou tetičku

      Lucie neměla nikdy dveře otevřené kvůli jménu, naopak jí to vždy sráželo.Lucie je nejdokonalejší osobnost svým mimořádným talentem a pracovitostí. Pokud jde o kariéru její tety tak je dodnes záhadná, neboť Marta Kubišová byla v té době o 100% lepší a musela mlčet.Nesnažte se zase někoho umlčet.
    • Re: Já mít takovou tetičku

      Ty se magore vrať do základky a nauč se kdy se píše i - y , protože to neumíš doposud, nic jsi nedokázal a ukájíš si svý mindráky na těch, co s tím problém nemají,co?
      • Re: Re: Já mít takovou tetičku

        Koho urážíš? a co mužeš vědět co jsem dokázal? sama si hloupá čubka co nic pořádně nedovede a nevidí kde je pravda *15*
    • Re: Já mít takovou tetičku

      NAPROSTY SOUHLAS !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit