Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelus

    Lucka

    Ahoj, Lucinka je po operaci a zatím se nesmí postavit na nohy. Myslím, že bysme jí měli alespoň v duchu podpořit a popřát ji brzké uzdravení. *4* *4*
    • misule23

      Re: Lucka

      Ahoj souhlasím stebou:-DJe mi jí hrozně moc líto:-(Budeme Ti tady určitě všichni držet palečky ať se brzy uzdravíš.Já osobně budu držet moc.Jsi skvělá mám tě hodně ráda:-d *4*
      • Re: Re: Lucka

        Neboj se Lucka je v pohodě,ale taky mi je jí líto.Snad ta bolest brzo přejde.Je mi jí líto. *9*
    • baduska10

      Re: Lucka

      jojo souhlasim s tebou je to faktycky chudacek *9* mam ji fakt rada a to si nezaslouzila..tak lucinko drzim palce a hlavne se uzdrav! *4* *5* *3*
  • baluska1

    Zdarec borci

    Ahoj jsem fanynka Lucky,dokonce jsem byla na jejím konzertě.Ale víte co se o ní říka?Že je to český JACKSON,protože je pohybově nadaná.Umí krásně zpívat i tančit jako Michael Jackson,ale není tak dobrá jako on,ale jednou určitě bude.Lucka je nejlepší česká zpěvačka,kterou poslouchám nejradši.
  • lucka je nej, nej nej!!!

    Lucka, je ta NEJlepší zpěvačka z ČR, a jednou mi sestra říkala, že kdysi s Luckou chodila na nějakou školu, ale kontakt na ni nemá, (škoda)
  • ah jaj

    no sklamanie u mna ... mala byt prva a navyse nebola tam s bratom do kelu tu... :DD
  • Lucka je nejlepší

    Lucka je super!!! *3*
  • Lucka

    Lucka je skvělá!!! *14*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI VE SNOWBORDÁCÍCH.TAKÉ SE MI
    LÍBÍ TVÉ PÍSNĚ.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A
    PĚVECKÝCH A HERECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • svatek

    jsi hezka a moc se mi libi jäk spivas a hrajes *14* *4* *8* *15* *14* *14* *3* *1* *1*
  • Kniha

    Vzhledem k tomu, že mě neustále přicházejí emaily ohledně knihy o Lucce a tyto emaily jsou rozcourané tak, že mě to zdržuje při odepisování, tak informuji zájemce o knihu: Dvojí život Lucie Vondráčkové, že budou muset chvíli počkat, až jich bude víc a odepíši všem a najednou *8* .
    Jinak jsem dost překvapen co způsobila jedna chybička při dodávání knihy odběratelům, ale naštěstí chybička již byla opravena a je nutné napravit škody, které způsobila
    *9* .
    Takže tolik informace ohledně knihy:
    Dvojí život Lucie Vondráčkové.
  • angelus

    Výborná

    Lucka je výborná zpěvačka, skvělá herečka a kromě toho i velmi krásná žena. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit