Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUCKO !!!

    PROČ SE CELÁ VAŠE RODINA VČETNĚ VÁS NECHÁ NEUSTÁLE ŠPINIT OD POFIDERNÍHO JUDRA MM A NESTOUDNÉ TETKY?
    NEKONEČNÉ JEDNOSTRANÉ ROZHOVORY DOKUMENTY POMLOUVAČNÉ KNIHY A VAŠE STRANA MLČÍ A NECHÁVÁ SI VŠE LÍBIT !!
    PROČ ?? TA VAŠE TETIČKA BY POTŘEBOVALA ZA TO VŠECHNO V MEDÍÍCH PODUSIT AŽ BY ZMODRALA !! VETŠINA VEŘEJNOSTI JE NA VAŠI STRANĚ TO PŘECE MUSÍTE UŽ VĚDĚT *3*
    • Re: LUCKO !!!

      Ve všem souhlasím
      • Re: Re: LUCKO !!!

        lucko, ty jsi fakt super, až jsem si tě vybrala jako mou nejoblíbenější zpěvačku *1* *1* *14* *3* *4* *14* *3* *4* *15*
  • best singer

    Lucinka je bezva zpěvačka všechny písničky které má jsou upe nejjjjj *3*
  • angelus

    Nové CD

    Ahoj, Lucka připravila dárek pro fanoušky a brzy by mělo vyjít její nové CD s názvem Dárek. *4* *4*
  • kdo je krásnější než lucka?

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Lucka je přepřekrásná a snowboardacich právě jsem díval byla krásná
  • Děkuju za Tebe

    Miluji Tě jakou Tě znám, Lucie. Miluji a děkuji za to, děkuji za Tebe :) *4*
  • Příjemné

    Lucka mi příjde jako fajn kamarádska,hodná,a příjemná slečna.Řeknu vám že jsem ještě dítě ale už velmi dobře umím odhadovat lidi.A pro mě je lucííí jako kamarádka a super spěvačka.Doufám že se podaří luci a no raději nic.Ahoj *4* *14*
  • žena

    LuciSHek je velmi hezka nadherne zpiva mooc ti fandim a dotahni to jeste dal jsi bezvadna Luci :-* *3* *14*
  • ducker

    Bohumín

    jsi ta nejlepší zpěváčka na světě, alepon podle mě :D Lucie Vondráčková byla v Bohumíně, každý se na ni těšil byla užasná :P prostě ta nej .....
  • ani

    lucinka je fááááákt supéééér je ta nejjj zpěvačka a herečka *1* *14* *14* byla jsem v praze na touze a mám i její podpis a fotku s ní *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* je fáááááááákt ta nejjj *1* *1* jowuju ji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *10
  • k.kata

    hlasujte!!

    Ahojte lidi,hlasujte prosím pro Láska umí víc na ujdeto.cz *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit