Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bomba

    Lucko,jsem tvoje velká faninka.
    Doma mám tvoje videoklipy a písničky.Jsi prostě dobrá. *4* *14*
  • laduss

    naraozeniny

    Lucí, všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví, lásky atd *3* *1*
  • Vše nej .. =)

    Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěšně vydaných CD a hodně natočených filmů a pohádek ...
  • adyla

    Luci, si skvělá!

    Ahoj Lucko, moc moc ti gratuluji ke krásněmu 2. místu ve slavíkovi jako zpěvačka. A taky za tu nejoblíbenější písničku rádia Impuls! Moc ti to slušelo, ty šaty byly krásný a účes super! *14* Takže si zasloužíš ohromný potlesk! *4*
  • milaszucsova

    Pro Lucku.

    Ahoj.Lucko.koukala jsen na očko a ty jseš prostě profesionálka.Líbí se mi jak děláš hudbu a moc se mi líbí jak tam daváš tanec.no prostě jsi skvělá a at ti to vydrží co nejdíl. *4* *4*
  • Lucka

    Lucku mám opravdu moc ráda. *1*
  • angelus

    Narozeniny

    Milá Lucko, také ti přeji všechno nejlepší k narozeninám, mnoho štěstí, lásky, spokojenosti a úspěchů a to jak v práci, tak v soukromí. *4* *4* *4* *4*
  • angelus

    Stříbrná

    Tak Lucka ve Slavíkovi získala krásné druhé místo a písnička Láska umí víc je nejoblíbenější písničkou na rádiu Impuls. To si rozhodně zaslouží potlesk..... *4* Příští rok už to ale na toho Zlatého slavíka určitě vyjde. *4* *4*
  • LUCINKA

    MILUJU LUCKU PROTOŽE MÁ MALÝ CHODIDLO.

    JESTLI JÍ TAKY MILUJEŠ, PŘIDEJ JÍ NA TYHLE STRÁNEČKY

    HTTP://WWW.PROSTEMUL LUJU.CZ !!!

    *4* *3* *9* *5* *14* *14* *10* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Aneta

    Ahoj Lucko. Jseš moje nejoblíbenější zpěvačka. Nevím, co proti tobě může někdo mít. Oni ti jenom závidí, že jsi hezká, umíš dobře zpívat a jsi dobrá herečka. Ale tohle všechno není tak důležité, jako to jaká jseš uvnitř. Byla bych moc ráda kdyby jsi někdy vystupovala naživo v Chomutovském divadle. Doufám, že o tom budeš alespon přemýšlet. Tvoje věrná posluchačka. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší