Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska.b

    superlucka

    ja ji zbožnuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lucka je super:-)

    Lucku mám opravdu moc ráda.
    Je moc šikovná.
    Za svou dlouhou kariéru toho stihla,už opravdu strašně moc.
    V rádiu moje máma slyšela,že prý s Tomašem Vernerem pořád chodí.Prý to Lucka sama za sebe v tom rádiu potvrdila.Jestli mi nevěříte tak mi prostě nevěřte...Je to vaše věc.
    *3*
    • angelus

      Re: Lucka je super:-)

      Ahoj, jestli Lucka s Tomášem stále chodí nebo ne, to nevím. Já osobně to nikde neslyšel, ale myslím, že se nemusíš hned tak zlobit. (tak mi prostě nevěřte...je to vaše věc). Nikdo ti snad nic neudělal, nebo snad ano? *13*
      • Re: Re: Lucka je super:-)

        Ahoj...Ale já se nezlobila.Nemyslela jsem to špatně.Jenom jsem napsala co jsem chtěla...Asi jsi to špatně pochopila.(krčím rameny)Jinak jedtli něco tak se omlouvám.
        • angelus

          Re: Re: Re: Lucka je super:-)

          V tom případě se ti omlouvám já. Byl jsem dost unavený a tak jsem asi reagoval velmi přehnaně. Ještě jednou se ti omlouvám. *4*
  • celebrita222

    VŠENEJLEPŠÍ!!

    Ahoj Luci, přeji ti vše nej k dnešním narozeninám. Panečku už ti je 30! *3* Ale to vůbec nevadí!! Jsi ta nejlepší zpěvačka a herečka kterou znám. *14* Moc moc štěstí a ještě víc zdraví! Měj se hezky.
    *14*
  • Lucie

    Patřím sice ke starší generaci,ale to mi nebrání mít ráda pěkné,chytlavé písničky,co člověka nutí k tanci či k uronění slzy.A je jedno jestli je to skvělý zpěvák,nebo průměr.Když se písnička povede,tak je to bezva,nebo ne?Lucka je velmi pracovitý člověk a bez skandálů ajá jí přeji,aby těch chytlavých písniček měla hodně,aby se Ti,kteří dokáží slovy ubližovat,a většinou neumí nic jiného než kritizovat,chytli za nos a dokázali si sami sobě přiznat,co za svůj život dokázali oni. *3*
  • kajuska.b

    lucka

    Lucka je nejj na světě
    *14*
  • veverka08

    Je to pravda,L.V. je nej

    Jo a mimochodem - úplně souhlasím s johankaaa . Lucii Vondráčkovou mám také nejradši, je opravdu sympatická,milá,hezky zpívá a vůbec . Já nevím - mně se její písničky líbí . *3* *14* *14*
  • KRALOVSTVI KVETIN

    DOBRÝ DEN,
    CHTĚLA JSEM VÁM OZNÁMIT, ŽE JSTE ZAPOMNĚLI NA SKVĚLOU POHÁDKU, VE KTERÉ LUCKA HRÁLA, JMENUJE SE KRÁLOVSTVÍ KVĚTIN (1993)!
    DĚKUJI
    LAURA
  • skotsko

    Krásné narozeniny!

    Lucinko, všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí,energie a co nejvíce lásky. *14*
    • jackie28

      Re: Krásné narozeniny!

      přidávám se také přeji všechno nejlepší,hlavně to štěstíčko,zdravíčko a lásku-moooooc si jí zasloužíš *3* *4* *14*
  • anetaruz

    Fandím

    Ahoj,já Lucce moc fandím a chtěla bych jí napsat tak prosím jestli tu někdo nemám na ni maila nebo něco.
  • nevím

    ahoj luci... jsi fakticky super! nejvíc se mi líbí od tebe písnička TENKEJ LED A VÍTR..., *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší