Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veverka08

    Narozeniny

    Milá Lucko,moc ti přeji všechno nejlepší k narozeninám,hlavně hodně štěstí,zdraví a lásky ;-) A vydávej pořád tak dobře nazpívaná cédéčka jako dosud :-)) Přeje veverka08
  • Lucka je IN

    Lucka v březnu bude slavit,už 29 narozky,tak všechno nejlepší Lucko!Jsi má nejoblíbenější zpěvačka.V herectví jsi také moc dobrá.Mám tě moc ráda.Pokaždé,když jsi někdy pozvaná do nějakého pořadu,tak se tě vždy vyptávájí jsetli chodíš s Tomášem.Je to pravda?Nikdy jim nechceš odpovědět.Já si myslím,že jo.A byly by jste hezký pár.Přeji ti aby ti to dlouho s Tomášem Vernerem vydrželo,tak pa! *4*
    • Re: Lucka je IN

      Lucka už s Vetrnerem nechodí - neměli čas se milovat!
  • stepaaa007

    Štěpa007

    Lucka Vondráčková je supeeeeerrrrrrrr!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* ten jeji new videoklip Láska umí víc... je UŽASNEJJJ!! *3* *3* *3* *4* *4*
  • casemake

    narozeniny

    Všechno nejlepší k tvým 30 narozeninám *4*
  • Lucka je skvělá!!!!!!!!!

    Lucinka je ta nej zpěvačka, herčka, tanečnice, .............co kdy byla, je a bude *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • neeeeej.

    lucka je nejlepší *3* *1* *5* *14* *3* *4* *8* *4*
  • kajuska.b

    lucinka

    je nejjjjjjjjjjj *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • lucka

    ma moc pkne oči. *4*
  • baruska.b

    Pro Lucinku

    Ahoj Lucko si moje nejlepší herečka a hlavně zpěvačka.Mám 3 tvoje cd may day,boomeranga fenix.Fenix jsem dostala za vízo a každý den si pouštím moc se ti povedlo.Taky mám tvoje 2 dvd.Takže Lucko chci ti popřát všechno nejlepší v práci,v lásce a bud taková jaká jsi protože takovou tě mají moje rodina a miliony fanoušku rády. *14* *14* *14*
    • dianna114

      Re: Pro Lucinku

      Už jsem jí viděla naživo. *4**4*
  • veverka08

    TýTý 2009

    Lucka se v anketě TýTý 2009 umístila na nádherném 1.místě ( ! ) v kategorii Zpěvačka roku . Gratuluji !!!! ( Mimochodem - převálcovala Bílou... ;-) ) *15* *3* *14* *4* *14* *14* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit