Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • žák

    jste moc dobrá spěvačka.
    • Re: žák

      Ještě, že není moc dobrá zpěvačka... To by byla teprve kombinace!
      • ale je moc dobrá.
  • k.kata

    Nejjjj

    Lucka je nejjjj,mám jí moc ráda *4* *14*
    • Re: Nejjjj

      hele joanne a sisinko 1171 vy asi myslíte o lucce ,že je hrozná a ,že její písničky jsou hrozné ,ale to není pravda chtěla bych vidět vás jak zpíváte jak hrajete jak skládáte písně a to všechno možné co ona má za povolání.měli byste ji radši obdivovat ,že to všechno zvláda vážně bych chtěla vidět vás na jejím místě. a že nemá děti to nevadí až vám bude 30 a nebudete mít děti tak vám zrovna nebude nejlíp když vám to bude říkat a ke všemu v tomhle věku je normální,že hodně ženskejch nemá děti.třeba si nejdříve chtějí dodělat kariéru tak vás žádám už tohle o ní nepište neni zrovna tohle co o ní píšete milí.zamyslete se nad sebou jestli byste to její povolání zvládli a nepomlouvejteji gábi 218 přeju hezký den *1*
  • dready

    dready jí moc slušely(podle mě)
  • Lucík

    Lucíííííííík je neeeeeeeej!A je super že opět vystupuje a tančí:o) *14*
  • sharpay1995

    Vše nej

    Luci...vše nejlepší k narozeninám!!!!! *15* *14* *1*
  • Poraďte mi

    Ahojky,nevíte v jakém filmu si Lucka Vondráčková zahrála ve svých devíti letech? Odpovídejte pls na mail.Díky a pa
    • Re: Poraďte mi

      píší jen,že v roce 1990 v území bílých králů -to byl seriál-ale o rok dříve nevím
  • TýTý 2009

    Podpořte Lucku:
    1) POSLAT HLAS SMSkou:
    ZPĚVAČKA ROKU - tvar smsky: TT 7 LUCIE VONDRACKOVA
    poslat na číslo 906 15 09
    a další hlas můžeme poslat v kategorii:

    HEREČKA ROKU - tvar smsky: TT 5 LUCIE VONDRACKOVA
    poslat na číslo 906 15 09
    do 28. 2. 2010 do 24.00, počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky.

    2) POSLAT HLAS PŘES KORESPONDENČNÍ LÍSTEK:
    Vyplněný hlasovací kupon nalepte na korespondenční lístek a zašlete na adresu: Schober Group CZ, Anketa TýTý, Domažlická 3, 130 90 Praha 3 do 26. 2. 2010. Uveďte hůlkovým písmem své jméno, adresu a telefonní číslo. Hlasovací kupony najdete v těchto časopisech: Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Žena a život, Claudia, Tina, Chvilka pro tebe.

    3) PŘES FORMULÁŘ NA WWW.TYTY.CZ
    a Lucku můžeme podpořit v kategorii ZPĚVAČKA a HEREČKA na www.tyty.cz


    Tak ji pomožte....... nic vám to neuělá *1*
  • angelus

    Lucka je nejlepší

    Ahoj, pročítal jsem zdejší příspěvky a říkám si, co tady někteří lidé dělají. Přihlásit se do fanklubu nějaké osobnosti a pak ji urážet, to je podle mě ukázka vlastní hlouposti a ignorance.
    Do jednoho příspěvku někdo napsal, že Lucka je píča. Autor toho příspěvku by se měl nad sebou velmi vážně zamyslet.
    Už proto, že toho v životě zřejmě sám moc nedokázal, a tak musí urážet všechny, kteří jsou úspěšnější, než on sám. Lucka Vondráčková je skvělá herečka, výborná zpěvačka a tanečnice a v neposlední řadě i velmi krásná žena.
    Na svůj věk toho dokázala víc, než někteří jiní za celý život.
    P.S. A pro ty, kterým se nelíbí její písničky: NEPOSLOUCHEJTE JE. Budou-li je hrát v rádiu, přelaďte ho. Budou-li je hrát v TV, vypněte ji. Alespoň si pak nebudete muset stěžovat, jak je to strašné, poslouchat její hlas a její písničky.
  • martasik37

    Nej

    Lucko...všechno nejlepší k narozkám:) *3* Hodně štěstí,zdraví,lásky a úspěchu v kariéře *4* *14* *4*
  • ahoj Lucko

    ahoj Lcko prave si chistam o tobe referat a jsem raad že mužu psat o takové skvele osobe jako si ti jsem moc rak a ti tvoje pisnički apsolutni bonba *1* *1* *1* tak ahoj *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit