Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelus

    Lucka

    Tak podle toho, co se mi doneslo, už Lucka zase chodí. A včera prý měla natáčet nový videoklip, tak snad už bude konečně v naprostém pořádku. *4* *4*
  • Lucinka je prostě ten nej človíček na světě! <3

    Co dodat???Jsi prostě nej! Haha *14* nejvíc se mi líbilo, jak si Lucka Bílá myslela, že vyhraje a pak Palo řekl ...Vondráčková *4* *1* taky jsem poslala několik hlasů *3* jsi nej nej nej!
  • slavik 2010

    Ahoj, nasla jsem info, ze se hlasuje do slavika, uz jsem lucce hlas poslala, staci poslat smsku SLAVICE 9 VONDRACKOVA LUCIE na cislo 900 06 06 a je to, mamka a segra taky poslali hlas, lucka je nejlepsi :-)
  • Vše nej

    Všechno nejlepší k 29. narozeninám Lucinko,hodně štěstí,zdraví,lásky,úspěchů ti přeji!!! *4*
  • Lucka

    Sice poslouchám jinou hudbu, takže v hudbě ji moc nepodpořím, ale je to velmi šikovná žena - vůbec bych jí neřekla tolik, kolik jí je a má moc hezké vystupování... *3*
  • Lucko si nej a vše nejlepší + dotaz

    Ahoj Lucko všechno nejlepší k narozkám :-D.

    Mám ještě dotaz proč nemůžu vložit další odkaz když jsem registrovanej apod. ??
  • ahoj

    ahoj lucko ses nejlepsi delam o tobe projekt na nemcinu dozvedela jsem s eo tobe hodne moc
    *3* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
    • Re: ahoj

      Ahoj taky dělám o Lucce project!! :-) a Luci moc ti fandím :-) *1* *1* *15* *15* *15* *15* *14* *14*
  • kacikulka

    Láska umí víc

    děsně se mi líbí její nový klip Láska umí víc pořád si tu písničku prospěvuji *4*
  • Nepravdivé články

    Lucka je už 4.týden v USA a v ČR začaly vycházet články,které se absolutně nezakládají na pravdě.

    V časopisu SPY č.9/ 09 vyšel rozhovor s titulem: Nehodlám napodobovat svou tetu“ od Tomáše Kruchiny.
    Jde o nikdy neuskutečněný neautorizovaný článek, sestavený z nesmyslů, které tento pán poskládal jako střípky dohromady z některých předchozích článků v různých časopisech a z toho, že na akci Deska roku prohodil s Luckou pár naprosto nezávazných slov.

    K normálnímu rozhovoru tváří v tvář systém otázka-odpověď NIKDY nedošlo.

    V tomto článku je tak spousta tvrzení,které by Lucka nikdy neřekla, spousta vymyšlených a překroucených věcí.

    Nicméně z tohoto „rozhovoru“ vyšel i deník BLESK, který 26.2. vydal článek Lucie Vondráčková: Má problémy se sexem? – opět vycházející z nesmyslů v článku ve Spy.

    5.3.09 vydal časopis Pestrý svět další článek,vycházející z toho ve SPY, s názvem: „Teta to opět slízla“, kde píše o tom,jak se Lucka „obula“ do Heleny a pracuje s termíny jako „veřejný výsměch“ apod. Zde už je jen akcentován jeden nesmysl z článku ve Spy, týkající se plastických operací.

    Všechny tyto články jsou nepravdivé nebo vycházejí z nepravdivých a neautorizovaných informací, ten v Pestrém světě se jen snaží znovu zbytečně eskalovat napětí v rodině.

    Od těchto snah se Lucka distancuje. Znění článku ve Spy nikdy neměla možnost vidět a autorizovat a všechny ostatní články z tohoto vycházející jsou tak nepravdivé a zavádějící.

    Hlavně se zde využívá toho,že je Lucka v zahraničí a nemůže se účinně bránit.

    Prosím pomocte nám,napište do redakce,spy a pestrý svět,i na Super.czDěkuji *4*
  • lieblinka

    Lucka je skvělá

    Lucku mám moc ráda,má skvělej hlas a vždycky to dokáže skvěle rozjet,zato její tetičku nemůžu už ani vidět. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit