Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to moc dobrá zpěvačka i herečka,Moc jí fandím!!! *5* *5*
  • První záběry z nového filmu Labyrint! http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1192&ids=2
  • hele taky se mi nechce věřit že se v post coitum píchalo na ostro to je blbost vem te si takovího jirku langmajera on je ženatej a už vidím jak tam píchá s někym jinym a nejsou tam žádný přímí záběry já lucku vondráčkovou bránim protože ji mám rád jako ostatní co sem na tuto stánku chodí nevěřte tomu že by se lucka nechala takhle strapnit a určitě tam nepíchala stím pačesem chtěl bych taky vědět pravdu jak to bylo opravdu respakt MC Embro
  • mate na lucii vondrackovou cislo,e-mail?
  • prosba

    Zdravím Tě,Lucko(snad můžu tykat..).Chtěla bych Tě poprosit o emailovou adresu Tvé maminky(nebo Tvojí). Jsem snacha paní Soukupové ze Sokolova,která měla Vaše štěňátko Sáru(dříve Pepina). Tvoje maminka projevila zájem o fotografie Sáry(která již bohužel zemřela) a nového psíčka Dastyho.Nějaké jsem nafotila a nejrychlejší cesta dle mého názoru je zaslání emailem.Předem děkuji,přeji mnoho úspěchů a jsem s pozdravem M.
  • supr čupr *2* *2* *1* *1* *15* *15* *3* *3* *14* *14* *4* *4* *5* *5*
  • teweska

    lucka

    chybí vám tam ,že hrála v královským slibu
    • Re: lucka

      chybi jim tam zrovna tak peknej film
      • kate6

        Re: Re: lucka

        jojo, to chbí.. :) a je úžasnej, vopravdu.. :)
  • Proste super

    Si proste senzačná a držím ti palce nech sa ti vsetko splný a nech máš to po com si vždy túžila.Ak sa budeš niekedy nudiť a nebudes vedieť komu napísat napíš napríklad mne kelo11@orangemail.sk .Ďakujem za to že ta tu máme a že nám všetkým naokolo rozdávaš svoju dobrú náladu.Tak papa... . Ďakujem.
  • je super a má dobrý písničky jsem její velká fanynka je hodně dobrá zpěvačka a vy si nechte ty trapný keci že je kráva atd dokázaly jste to co ona?tak se nad sebou zamyslete trapáci
  • Klipni a uvidíš
    http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1192&ids=919

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit