Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je To je To je marmeláda *4*
  • Lucko hodně štěstí někdo te nemá moc v lásce ale já mám rada tvoje písničky
    Já taky zpívám


    Dorka Zdarova *3*
    • to není pravda,ty lháři.
  • Vše nejlepší k svátku.
  • lucka je opravdu hezká,mám jí moc rád.
  • Tak já mám osobně nejradši písničku Ty jsi ten nej, ale jednou jsem slyšela tu Co s tou touhou a taky se mně docela líbí, ale Lucka má všechny písničky skvělý akorát se mi moc nelíbí Boty proti lásce. Mně se na těch písničkách líbí, že mají děj jsou prostě o něčem a ty videoklipy k tomu taky nemají chybu!
  • Ahoj Lucko chtela bych se zeptat na to jak ses stala spěvačkou a jestli máš neco společnýho s paní Helenou Vondráčkovou dík za odpoved johnova12@seznam.cz *3*
  • lucka je supr

    Lucka je fakt dobrá zpěvačka hned jak sem ji uslišela tak sem si ji oblíbila ted ji pořád dokola poslouchám má fakt doost dobrý hlas *1* a ty pohybi při zpěvu prostě anděl *3* *4*
  • Ahojky všichni kdo máte rádi Lucku! Ona je v top10 nejlepších zpěvaček ve Slavíkovi! Jestli jí máte taky tak rádi jako já můžete jí poslat hlas do slavíka smskou: SLAVICE 16 VONDRACKOVA LUCIE na tel. číslo: 900 06 06
  • hi lucka vondrackova you are awesome very *3* *14* *4* *5* *6*
  • ahoj lucko prosim te přij mi mou žádost na fb jmenuju se tam šá rík a přeju ti krásnej život tobě itvý rodině ahojky šarka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit