Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucku Vondráckovú mám rád je to dobrá zpevacka
    • Lucka je dobrá zpjevačka a nejvíc se mi od ní líbí písnička zombie
  • Teď trochu z jiného soudku. Jak jste spokojeni s tím, že během čtení čí prohlížení vám náhle potemní obrazovka a zavalí vás reklama doprovázena naprosto kr.ténskými zvuky? Myslím, že na tohle nervy nenám. Ještě jednou a končím. Budu si muset najít jiné zajímavé stránky. Až něco najdu, dám vědět. *3*
  • Jste skvělá herečka a zpěvačka *15*
  • přestaňte jí urážet a dejte jí pokoj.
    • jestli sem komentář nelíbí tak sem vůbec nelezte.
  • pozdrav

    Ahoj Lucko,prosim tě mohla bys my poslat 2 podepsané fotky s věnováním pro Lenku,Báru.Prosím posly to postou adresa je:Lenka Mašková Manětínská 174 Kralovice 33141 Predem díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PS:Jsi moc dobrá zpěvačka
  • ashleytisdalemis

    Máte rádi Lucku?

    Jestli máte rádi Lucku tak se mi ozvěte na můj mail:kiki11111111@seznam.cz *5*
  • poklona

    Až teď jsem měl možnost shlédnout filmy jako Post coitum a Snowboardaky . Výkon lucky se mi velice líbil myslíte že by mi někdo mohl poslat lucčin e-mail?
    • Re: poklona

      jesti maš ten meil tak mi ho prosim pošli na adel.machalkova@seznam.cz *4* *4*
    • Re: poklona

      poslal ti někdo ten meil jesti jo tak mi ho prosííííííííííííííí
    • Re: poklona

      esi maš ten mail tak mi ho prosim posli na adel.machalkova@seznam.cz
      diky *4*
  • LUCIEEEE!!!

    Lucie je fajn clovicek,rada bych ji nekdy poznala osobne.Posloucham ji od 1 jejiho zacatku.tak pokud budes muct pisni na meilik paaaa
  • Chtěla bych vidět tebe rene. Ne že bych se teď Lucky zastávala, ale nesnášim lidi kteří za prví zpěvu a herectví vůbec nerozumí a sami by hráli či zpívali stokrát i víc krát než ten dotyčnej!!!!§ *16*
  • Mám tě hodně ráda. Jseš prostě dobrá. *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit