Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, ale nemá žádný vzdělání na to co dělá

    Dnes 4.6.2009 jsem natáčel rozhovor s Luckou na 49. Mezinárodním festivalu filmů ve Zlíně a prozradila, že na to co vlastně dělá,nemá žádný vzdělání.Takže je v podstatě amatérka. Večer tam má vystoupení, ale zřejmně se jede na playbek to by uměl každej.A to si říká zpěvačka???
    • angelus

      Re: No jo, ale nemá žádný vzdělání na to co dělá

      Jestli studovala zpěv nebo ne, není až tak podstatné. Už mnohokrát dokázala, že zpívat umí a myslím, že prodejnost jejích cédéček to celkem jasně dokazuje. *5*
  • je úžasná.
  • Lucko jseš výborná zpěvačka a dobře tancuješ v klipu Co S Tou Touhou. Hodně se mi líbí písnička Zombie a Byla To Láska s Michalem Davidem.
  • Jde mi jen o vyjádření vlastního názoru. Nemůžu za to, že nemáš žádný sluch a tudíž neslyšíš ty falešné tony. Zda je někdo talentovaný či ne je věc osobního názoru a vkusu, což snad každý ví, snad i ty a snad víš i to, že má každý právo svobodně vyjádřit svůj názor. A můj je, že Lucka za moc nestojí. Tvůj zase, že je úžasná. No a má být? Budeš mě teď kvůli tomu nenávidět? To si snad vážně myslíš, že lidi musí být stádní a mít jen jeden názor?
    A ještě něco, tyto stránky jsou tvoje, že si dovoluješ mě z nich vyhánět???? *8* *3* *5* *2*
  • moje nejvyc nejlepsi kamaradka

    Ahoj Lucie moje nejvyc nejlepsi kamaradko!!! Uz se opravdu nemohu dockat az se setkame,doufam,ze ty to tak taky citis. Jsi preci ma nejvyc nejlepsi kamaradka!!! Pocitam ze behem par dnu budu mit na tebe chvilku,urcite ti dam predem vedet. Muzes mi verit. Pozdravuj tatinka vzdyt vis jak ho mam opravdu moc rada. mej se a uz se tesim na nas street. Katka *13* *13* *13*
  • fanklub

    pokud nekdo mate zajem se verejne prihlasit jako fanousek lucky vondrackovy, tak se registrujte na fanklub.lucievondrackova.cz uz je pres 1500 registrovanych fanousku..predejte se taky k nim a ziskejte zdarma mega plakat s kalendarem na rok 2008 lucky vondrackovy ZDARMA!!
    • Re: fanklub 06.05.2008

      Je mi lito ze jsem se dostal az ted k tomu abych se registroval jako oficialni fanousek Lucky. Jsem jeji dlouholety fanousek,tak proc se nezaregistrovat.
      S pozdravem Michal S. *14*
  • šikovná.
  • protekčka

    Lucie je protekční dítě, bez protekce by ji dnes nikdo neznal. Je sice pracovitá, dře na sobě, ale naprosto zde chybí talent. Je naprosto o ničem, neumí ani zpívat ano hrát.
    • tak to teda ne,za prvé je dospělá a za druhé není žádné protekční dítě.Umí zpívat.Vy jí neznáte. *16*
  • Fénix

    Lucka Vondráčková vydala nové 2 CD Fénix. Více informací na fanwebu Lucky: http://fanklub.lucievondrackova.cz. Marilyn
  • Nové CD

    Lucka Vondráčková vydala nové 2 CD. Písničky jsou k poslechnutí na fanwebu Lucky: http://fanklub.lucievondrackova.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit