Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Lucko. Poradíš mi s něčím? 

  • Nic proti Lucce, ale ta nemá rozhodně 1.68m, to bych totiž jinak já musela mít min. 1.80m /asi máme jiný metr nebo co, ale měřím 1.67m a Lucka je přitom v reálu menší než já/... *1*
    • Jen se podívejte na fotky z filmu Bathory, kde stojí vedle Anny Friel, která nemá ani 1.60m.... Lucka není o moc větší ani menší. Myslím, že někdo tady se krutě spletl co se týče její výšky a místo číslice "5" ťukl do číslice "6"... *6* *3*
  • lucinka

    Lucinka v. je moje nej zpěvačka hned po Billíčkovi mam jí ráda a mam všechny její CD *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Já mám radši zesnulou Ivetku Bartošovou než Lucku Vondráčkovú. PS sami-samanta Nelku Pociskovú mám tiež rád, síce ja tie naše súčasné seriáli, tvorbu nesledujem, ale ona je fajn dievča, celebrita *4* *3* *14* *14*
  • Jo, jo

    Je to takový tajtrlík. Do své tety má daleko.
    • Re: Jo, jo

      TUPČE!!!!!!!!!Ta vyschlá treska Helena kdysi byla výborná zpěvačka ale bohužel to její věčné hraní si na mladici způsobilo že si z ní každý utahuje Lucka ji dávno předčila
      • anetaruz

        Re: Re: Jo, jo

        Máš pravdu,Lucka je lepší!!! *14*
        • Re: Re: Re: Jo, jo

          To je pravda. *14*
  • Luky1987

    Inak ju teda nemusím vôbec 

  • Já zase nerozumím tomu, jak se někomu můžou líbit její písničky a falešné tony v něm. Nevím, kdo v ní vidí jakýkoli příklad, já to tedy jistě nejsem. *3*
    • Zdenčo, já nase nerozumím tvým jedovatým příspěvkům. Máš problém?
      Zřejmě se ti ulevilo, když tady pomlouváš Lucku. Nechápu proč lezeš na stránku Lucky, když máš o ní takové názory. A když už sem lezeš, abys tady vylila svou žluč, nám to stačí číst jednou.
      Ale ani potom nezměníme své pozitivní názory na Lucku.
      • No, klidně si měj na ni svůj pozitivní názor, já ti ho snad tím svým neberu? Nebo snad ano? Lezu a budu si lézt na stránky koho chci a taky si budu psát co chci. A nebo si snad myslíš, že mi to můžeš zakázat? A nemáš náhodou problém ty, když potřebuješ k životu takovouhle ikonu nesneseš, že se někomu prostě nelíbí? A mě se nelíbí, nemyslím si že je tak úžasně talentovaná, její písničky jsou o ničem a nehorší je ta jak má strach, že se nic nevyrovná....už neví čemu. *2* *1* *3*
        • zdečno a co gramatika????, na to se raději soustřeď
          • Ano? A co máš asi tak proti? Nebude to spíš obsah než gramatika? A např. ty ses nikdy nezmýlil?
  • number one

    Ahoj Lucinko,přeji ti vše nej nej nej k dnešnímu svátku a zároveň srdečně gratuluju k druhému místu na Českém slavíkovi.Myslím, že je to ůžasný ůspěch a moc ti to přeju *3* PS: Pozdravuj bráchu.Známe se ze školy v Letňanech a jako puberťačka jsem ho milovala *15* *3*
  • Terka

    Ahoj všichni nvíte kdy má lucka ňáky koncert na moravě v nejblišší době *4* *4*
  • Lucii je 35 nebo 34 ale je stejně nejlepši žůžo jak zpívala rebelku krása *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit