Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Nechápu, absolutně nechápu, jak to, že se hudbou živí. Její tvorba je naprosto o ničem, trapné texty a ještě horší hudba. Zajímalo by mě, kdo jí dělá manažera a promotion vůbec, protože to je podle mě umění ji umět prodat. Je už horší než její teta, a to je co říct. Nedávno mě dostala, když v novinách uvedla, jak moc je spokojená se svou novou deskou (ona nějakou vydala? už zase proboha?) Je fakt absolutně vypatlaná, když si myslí jaký je to od ní hudební přínos. Zkrátka prominentní spratek jemuž maminka píše texty jako láska, páska a tyto sračky potom díky známému jménu vydávájí. Naprostý odpad české hudební scény!!!!
    • Re: Nechápu

      Bohužel naprostej souhlas, nevím kdy, kde nebo co se tato "zpěvačka" snaží udělat, ale hlasově je tuctová a texty bohužel nehorázný kýč, a vy inteligenti co mě te´d "setřete" si uvědomte jednu věc, máme svobodu slova, takže ne každý, kdo Lucii nežeze je automaticky blbec!!!! Ale je prostě děsná, mluvím o ní jako o zpěvačce, ne o člověku!!!!!!!!!! Jaký je člověk posoudím těžko, neznám ji, ale zpěvové hodnoty jsou těžce amatérsé.
      • Re: Re: Nechápu

        Pardon za překlepy.
    • Re: Nechápu

      Ahoj plně stebou souhlasím je to hrůza ty texty jsou hrůza asi jí to píše ten její bratránek Vondráček pěknej machýrek *8*
    • Re: Nechápu

      Jako fakt te nechapu!!!!
      Kdybysis převedla nejakej anglickej text do českýho bylo by to to samí TAK POMLČ.
      LUCIE JE SKVĚLÁ!!!!!!!!! Narozdíl od tebe!
      • Re: Re: Nechápu

        Teď jsi právě dokázala, že děláš přesně to, co se ti nelíbí na ostatních diskutujících! Jedním dechem píšeš, ať se do ní neopíráme, protože ji neznáme ty nás taky neznáš, ale ty nám zde boží soud dělat můžeš?? Inteligence?? Co?? Možná si poslechni kvalitní hudbu a pak zkus popřemýšlet o svých výrocích a pravopisu!!! Protože,.........je to DĚS! *3*
    • joanne638

      Re: Nechápu

      presne,, booože na planéte normálnej hudby sa našli ľudia s hudobným sluchom!... až som si poskočila od radosti
    • Re: Nechápu

      Já s vámi nemůžu spouhlasit.Jste úplně mimo.To,že se vám Lucka nelíbí mi vůbec nevadí. *3* Ale vadí mi,že na ní hned nadáváte.Hudbu jí dělá její táta a jejá mamka jí skládá písně.Dobrá když se vám to nelíbí tak dobře,ale co si to jako dovolujete?! *10* Lucka je superstár a nikdo z vás by se jí nevyrovnal!!! *1* Jo a její teta je taky nenahraditelná.Sice jí neposlouchám,ale nebudu na ní hned nadávat tak trapně jako vy!!!Vůbec nejste normální a její new CD je skvělé!!!
      • Re: Re: Nechápu

        Ale nemá duši. Je to prostě kýč, ty písničky jsou děsně tuctový( to není nadávky ale fakt) znám lidi s daleko větším potencionálem, hlasem, rozhledem, ale protože prostě jsou tam kde jsou a ona je tam kde je, nikdy se na její místo nedostanou. A to je škoda!
    • Re: Nechápu

      texty jí piše tatínek-takže jsi trochu vedle *1*
    • Re: Nechápu

      Naprosto souhlasim,zpivat jako ona zvladne kazda,jeji songy sou shity,a nebyt slavne teticky Helenky,ktera aspon driv zpivat celkem umela,ani by si neskrtla.
  • Velmi mě pobavilo, jak někteří nazývají Lucii Vondráčkovou zpěvačkou. Vůbec nechápu, jak se mohla dostat do soutěže o Českého slavíka. To už jsme asi velmi málo nároční na interprety, když se nachází ve stejné kolonce např. s Lucií Bílou. Její hlas je průměrný, nijak zabarvením zajímavý. Spíše bych řekl, že si na zpěvačku jenom hraje. To se přece nedá srovnat s její tetou Helenou Vondráčkovou či zmiňovanou Lucií Bílou - to jsou opravdu zpěvačky. A herectví také nestojí za nic. Důležité je se soustředit na jednu věci na 100% a to na takovou, na kterou má opravdu talent, což je tanec nebo využít svůj krásný zevnějšek třeba v modelingu.
    • Hele když nemáte rádi Lucku tak co ru děláte Lucka je užasná zpěvačka a herečka a kdo říká že neumí zpívat nebo že si hraje na zpěvačku tak se děte raději vycpat. Já vím někdo ji nemá rád ale nemusí te překazit lidem ošklivé komentáře!
    • anonyme vy blče je to zpěvačka.
  • Mrkněte

    Sorry,že otravuju.Mrkněte na web:http://miley-montana16.blog.cz/
  • Některé ženy mají po třicítce krizi a snaží se honem s někým mít dítě..po krátkém vztahu aby jim neujel vlak..viz.Lucie Vondráčková,Borhyová..vsadili na pracháče a proto s nimi dítě zplodili téměř okamžitě..jejich dlouhodobé vztahy se rozpadly a ony se zachovaly nesmyslně !!
    • Drž hubu mrdko..Lucka není jako ostatní...a nevím proč by vsázela na praháče když má pěněz jako šlupek ...takže si klidně mohla najít nějakýho chudýho člověka a mít s ním dítě takže di zase spát...
      • to není pravda dejte jí pokoj,jak tak koukám v česku je samí blbec
        vy jí neznáte. *16*
    • No a co má být, že otěhotnela po půl roce vztahu??? Čtu tady příspěvek zatrpklého psychologa (i gynekologa současně) z manželské poradny. Pane doktore, která ženská vsadila na Váš proletářský původ a zachovala se smyslně (když Vás nechala), že tady pořád vyčítáte Lucce manžela a zdravé dítě? Lucka Vás v minulosti nechala, že tady tak tupě rozebíráte narození jejiho dítěte? Pořád jenom pracháč a pracháč a honem narozené dítě. Kdy už konečně pochopíte, že Lucka má svých peněz k životu dostatek? Závidíte a závidíte a závidíte. Jste zlý člověk.
  • Moc se snaží

    Aby jste se tady z ní nepo. Vždyť ta holka nemá vůbec žádný hlas. Ještě tak by se akorát hodila do sboru. Moc se s taťkou a mamkou snaží, aby předstihli tetu Helenu, které dokázali tak hrozně znepříjemnit život kvůli majetku a ještě ji pomlouvali.Když ji vidím, jak se přetvařuje - jak ze sebe dělá skromnou, charitativní a potom se snaží být hrozně sexy s našpulenou pusinkou a zmatlanýma očima (viz foto nahoře)tak je mi z ní špatně. *3*
    • Re: Moc se snaží

      Souhlasím, mně se její hlas nelíbí a všechny písničky jsou textařsky totálně o ničem..třeba že každej den celej rok pořád jen opravuje plot..no co to má za smysl??
      • angelus

        Re: Re: Moc se snaží

        Když se ti její hlas a její písničky tak strašně nelíbí, tak proč je posloucháš? *4*
        • Re: Re: Re: Moc se snaží

          Já je neposluchám, stačí, když je zaslechnu v rádiu, a už mám kopřivku. Takže tuhle píseň jsem byla nucena vyslechnout právě v rádiu. Věř tomu, že bych si ji sama od sebe nepustila!
    • Re: Moc se snaží

      Souhlasím. Je to moje skorospolužačka a není na ní nic zajímavýho. Nedávno byla na našem třídním srazu a je to úplně normální třicátnice jako my. Jen má za sebou ten tým, co se jí mermomocí snaží někam vecpat už od mala. Protože je náhodou taky Vondráčková jako někdo. A holt tatínek s tím jménem tolik neuspěl, tak dcerka musí dohnat co se dá, že jo.
      Ale jinak je docela milá a sympatická to jí neberu. Jenže, kdo není?
      A hádejte, proč má zlatou (nebo jakou) desku? Protože zaměstnanci ČD Cargo, které ji sponzoruje, dostali každý 5 CD. O čempak to asi svědčí? *7*
      • Vy Lucce jen závidíte, závidíte jí její krásu, úspěšnost, talent. Vy jste jen trapní a ubozí závistivci.
        Nelezte sem radši, protože vaše trapný diskuzní komentáře nikoho nezajímaj!
        Jak by asi bylo vám, kdyby to o vás někdo psal, ale jí je to vlastně jedno protože jste pro ní jen obyčejní a nezajímavý.
        Běžte se schovat vy zrůdy hnusný.
      • Re: Re: Moc se snaží

        Tak to se mate ja zas mam vedouciho na tabore a ten se zna s bohdalkou a nekfy spolu i kecaj.
    • Re: Moc se snaží

      Z části s tebou souhlasím.Také jsem si o ní utvořil svůj vlastní názor z různých rozhovorů.Třeba jednou byl s Lucií rozhovor,kde říkala, jak jí vždycky vadilo,když byla někde s tetou,že středem pozornosti byla Helena a ne ona.Potom jsem zase slyšela Helenu,když se jí ptali na Lucii, že z ní bude dobrá herečka,ale jako zpěvačka,že sice zpívat umí, ale hlas že nemá zas tak výrazný.A tak prostě se celá rodina začala snažit a povedlo se jim to.Jinak proti ní nic nemám.
      • Re: Re: Moc se snaží

        Přesně to si myslím já. Lucka je sympatická,pilná jako její teta, a aspoň z toho mála, co jsem viděla, dobrá herečka. Má i půvab, to zpěvačka taky potřebuje. Ale hlas- což by snad mělo být u zpěvačky nejdůležitější, má opravdu zcela průměrný, obyčejný. Neobstála by ani v superstar.To je prostě fakt.
    • Re: Moc se snaží

      Přestaň Lucku urážet chcu vidět tebe,jak místo zpívání krákoráš *8*
    • Re: Moc se snaží

      Ty asi vůbec nevíš o čem píšeš. Proti Heleně nic nemám - uznávám ji jako zpěvačku, ale bohužel si vzala člověka, který potyčky se soudy má. Nicméně co Lucie se týče, ne že bych ji poslouchala, ale talent rozhodně, rytmus rozhodně má a o přednosu ani nemluvně *3* Mám z tebe pocit, že jsi zklamaná sama sebou a jak by jsi byla asi štastná, kdyby jsi alespon z jedné třetina dokázala to co ona *1* ta holka to má hodně vydřený *3*
      • Re: Re: Moc se snaží

        Nejsem zklamaná ze sebe,jsem ze sebou spokojená,nechci dokázat to co ona,aby mě hráli dennodenně(třeba na radiožurnálu i 3x denně).Zatímco kvalitním zpěvákům nedají vůbec prostor.Copak za tím asi bude? Chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor,že prostě nemá hlas hodný slavice.Tak nějak ho má pořád trochu dětský.Pokud je to vaše oblíbenkyně,tak vám to neberu, ale nerozeznáte kvalitu.Jinak hlas mám pěkný - říkají to přátelé,ale živit se tím nechci. S pozdravem svobodě názoru zdar. *4*
        • Tímto si to tady nespraví, a toto vykládej holoubkům na střeše
    • Re: Moc se snaží

      hele jediny kdo tady nekoho pomlouva si ty. kdyz rikas ze lucka nema zadny hlas , tak sem teda zvedava jaky las mas ty. prestan ji pomlouvat a hled si sveho. kdyz se ti lucka nelibi prosim nemusi, ale nemusis ji proto hned kritizovat a pomlouvat. Alespon si proboha nevymyslej a nevykladej tady takové kecy a blbosti.
    • Re: Moc se snaží

      Hele chytrá nech naší Lucku bejt a přestaň jí urážet!!
    • Re: Moc se snaží

      Ahoj, ty jsi nějaká chytrá..? *5* Ať se stalo mezi nima cokoliv, tak ona za to nemůže..*13* Teta Helena by nebyla tak špatná, když by jsi nevzala toho soudy taženého pána, který ji to tak podkopal a Helenu překopal. Myslím si, že Lucka za nic nemůže. Lucko zpívej tak hezky pořád dál *3* *13*
    • angelus

      Re: Moc se snaží

      Mám pro tebe malou radu: Jestli je ti z Lucky tak moc špatně, vem si prášek a koukej jinam. *4*
      • přesně *3* .
        Pro jana- moc se snáží - a je tu další závistivá mrcha....je mi zvás na blití, z těch kteří Lucku pomlouváte,
  • Luky1987

    Nemám ju rád. Podpriemerná, slabá herečka aj speváčka 

  • to já taky.
  • Lucka zas s Vernerem

    Bože!! Tak Verner už je zase v Praze! Včera sem je videl uz zase spolu chodili po Praze a drzeli se za ruce.. vole sem myslel ze zakopnu a chcipnu a jeste jak si dávali porát pusy.. bude mit za chvilu Verner vod Luciny cucfleky....
    Kurva se divim ze tu ještě na netu nejsou fotky jejich .. by ste se pochcali smíchy!! *1* *1* *1*
    • Re: Lucka zas s Vernerem

      si pekne trapna a kdyby neco tak je to luccina vec a ty se do toho neplet.elie
    • Re: Lucka zas s Vernerem

      a nevíš,jak se jmenuje ta,co se do ní zamiloval ve 4 letech a začal kvůli ní krasobruslit *7* A co se s ní stalo a jak to dopadlo *7*
      • Re: Re: Lucka zas s Vernerem

        oni se rozesli prj to neklapalo.. jo akdyby neco lucka tam s tomášem v praze chodila 2.1 .... asi jsi trochu mimo v case *1* *1*
        • Re: Re: Re: Lucka zas s Vernerem

          tak ti máš dost rikas ze se rozesli a pritom spolu chodili po praze 2.1.09 ... ehm tak asi tu nekomu hrabe.. a kdyby neco Lucka je s Tomášem pořát .. máte i na jejích oficiálních stránkkách... *4* *1* *3*
  • něco málo o Lucce

    na začátku se musím zmínit, že se mi Lucka moc líbí. Je to asi jedna z nejhezčích osobností v naší malé vlasti. Je to nádherná holka. Lucka je budoucí hvězda příští herecké generace. Líbí se mi na ní, že je tak všestranná a že se kromě herectví věnuje i zpěvu a dalším svým koníčkům. Za to si jí vážím. Ona jistě ví, co dělá. Nelíbí se mi hlasy namířené proti ní potom, co přišel do kin film "Post Coitum". No, tak ho natočila a co? Je to její věc. Lucko, drž se a nevšímej si takových ohlasů. Buď svá. Tvůj fanoušek D.Hromas z Frýdku-Místku
  • Jestli máš rád(a) Lucku Vondráčkovou,tak skoukni tento odkaz !!!!!!!!!!!!!

    http://www.luckavondrackova.cz/novinky/lucie-vondrackova-novinky.php?id_vyber=1192&ids=154

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit