Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej!!!:) *3*
  • Lucka Vondrackova je bozi

    Lucka Vondrackova je super holka sem moc rada ze se narodila ve stejnem mesici jako ja aspon nejsem sama moc krasne spiva ma krasny temperametny pisnicky a hrozne se mi libi jak dokaze rosproudit to publikum chtela bych jeji podpis tak prosim at mi lucka napise mejl na lionovakatka@tiscali.cz dekuju vam moc hlavne tobe lucko si super pa tvoje Kačka.
    • Re: Lucka Vondrackova je bozi

      nemaš nahodou lucčin meil me se stašně libi.jesti jo nemohla by si mi ho poslat na adel.machalkova@seznam.cz *4* *4*
  • Dokud to byla ještě Lucka Vondráčková, mladičká a s ještě milým úsměvem, tak se mi celkem líbila. Teď se mi zdá, že poztrácela dost ze své bezprostřednosti a je prostě průměrná. A to jsem jí ještě přidala. Po pravdě řečeno jsem z ní zklamaná. *9* *9*
    • je to hrozny neda se to poslouchat nestaci pouze chytit svuj dech ale posluchace zdase ze je sama ze sebou spokojena to je ten problem vy uz stejne lepsi nebudete tak se pro boha nesnaste
      • to určitě.neurážejte její osobnost.
    • A jako co čekáš? Lucka je náhodou moc fajn, jen prostě dospěla do let, kdy si chtěla založit rodinu a začala žít normálním životem. A ty snad nejsi průměrná??
      • Jo, nemůže být pořád dítě, ve třicetitřechletech! Mě vůbec nezklamala, naopak překvapila například svou hereckou rolí v Babovřeskách
        • No já nevím, co asi tak čekat od někoho, kdo dospěje? Třeba že se nějak vyvine, posune, ale podlě mě upadla do průměrnosti. Jsou prostě lidé, kteří zazáří a pak upadnou. Nelíbí se mi, jak heaje. Babovřezky jsem kvůli ní oželela a nedívala se na ně.
          • a jsi upadla, tak si nestěžuj
            • Moc nerozumím tomu, co jsi tím chtěla říct, ale je to tvůj názor, no. Nejasný a nic neříkající.
  • Luky1987

    Mne se Lucie Vondráčková nelíbí

    • Mám pocit ze nikomu.. proč tam pořad leze nikdo na ni není zvědavej

    • Tak proč sem lezete?

  • Já mám Lucku Tomáše i Matyáška mooc ráda je skvělá zpěvačka, herečka i tanečnice. Tomáš je zase dobrý hokejista a nezáleží na tom co lidi píšou podle mě jsou mooc skvělý, hodný, příjemný, vtipný a mnoho dalšich. A navíc nejsou vůbec namachrovani a to by klidně být mohli i když mají peněz jako želez a velký byt v Kanadě i v Česku sou obyčejní, normální a skromní někde sem si četla psali to do komentářů:Prý Lucka spala z kde kým a že Tomáše že s ním je skrátka jen pro peníze. ANO je sice pravda že Tomáš má miliony z montrealu z Kanady, ale ona ho miluje přece jenom sou spolu už 4 roky takže se mají pořád rádi, A Tomáš je milující manžel i otec a Lucka zase, milující maminka a manželka takže at´si píše kdo chce sví tak sou NEJlepší lepší partii si k sobě najít nemohli Takže tom and lucie FOREVER *14* *3*
  • LUCKA JE SKVĚLA A JEJÍ TETA JE LAKOMÁ ŠKAREDÁ LUSKA JE BOŽÍ BOŽÍNKU
  • Myslim si,ze je Lucka absolutne fenomenalni herecka jak filmova,tak divadelni..Strasne ji fandim a preju hodne uspechu do zivota!
  • Snowborďáci super kousek, víc takových, jenom fuj hudba a ty vlasy slečny (paní) Vondráčkové (zamotaný jako nějakej vágus), ale jinak : - ))))
  • Luky1987
    Lucka je dobrá zpevačka ujde i hodná holka, mám jí rád a nic proti ní nemám, ale jako herečka nic moc, to jí nejde jako zpěv
    • Já si myslím ze je Lucka i dobra herečka i zpevacka!;)
  • Lucka

    Ahoooooooooooooooj Luckooooooooooooo jsi nej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit