Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem fanynka ale pochvalu dávám

    Nejsem fanynka Lucky Vondráčkové, ani ji nevyhledávám, ale talent ke zpěvu i herectví ji rozhodně nechybí. Navíc je svým způsobem krásná, rozhodně ne vyumělkovaná a to je myslím v této době nejdůležitější, je prostě svá. Proto Ti Lucko přeji do roku 2006 jen a jen úspěchy a ať už se Ti dostane pochval nebo kritiky, vždy si z toho vezmi jen to nejdůležitější,to co Ti říká vlastní srdíčko že je správné.
  • Lucka je fajn jako herečka tak i zpěvačka moc bych chtěla aby byla moje sestra.......
    • Re:

      Obyčejný protekční fracek. *8* *8* *8*
      • to teda není žádný fracek.ty hloupá. A přestaň paní Vondráčkovou urážet.
  • juknete na lucievondrackova.wz.cz SUPER STRANKY! :o)
  • Vážená Lucie, některé písničky máte sice líbivé, ale ten zpěv se nedá srovnat např.s Dashou, Terezou Černochovou atd. Podle mě si 2.místo ve Slavíkovi nezasloužíte, ale tohle je soutěž o popularitě a ne o kvalitě.Radši se věnujte herectví, to Vám asi jde. Zkrátka a dobře puberťáci nepoznají kvalitu. A jak se taková intelektuálka vůbec seznámila s hokejistou? Proč nelovila v jiných vodách?
    • To je snad její věc, koho si vzala ne? Co je na tom špatnýho, že má hokejistu? Cožpak všichni hokejisti jsou špatní? Jak je vidět, tak nejsou....
  • hlasujte pro Lucku a její novou pisen VITR na -- www.ujdeto.cz ---
  • Jak se teď ohstříhla,je to absolutly totaly,no prostě hrozný!!!Hrůza!!!
  • nejlepší zpěvačka jakou jsem kdy viděl.
  • What Simča????????????? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Milá Lucko
    K dnešním 32.narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!!! *4* *4* *4*
  • stejne ji je jedno co se zde pise protoze je donucena tak jak je vedena ale bohuzel neni to dar od pana boha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit