Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nabídka k sňatku

    Ahojky všem,velice rád bych požádal Lucku o ruku,ale mám trochu strach...
  • Luky1987
    Mne se od Lucky Vondrackove líbí nejvíc písnička Ty jsi ten nej. A herečka je podle mne nic moc
  • WELLNESS

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • je to blbka
    • Re:

      to ty seš blbka a lucky vondráčková je ta nej zpěvačka *4*
  • změna image k horšímu

    Milá lucie.Nevím, co jste chtěla docílit ostříh. vlasů.Možná ,aby si vás více všimli.Bývala jste krásná,nádherné vlasy, křehký výraz,málokdo se může pochlubit tak nádh. vlasy a každému to bohužel nesluší.Ted nevypadáte ani jako rebelka, ale jako tuctová žena s melíry, které vám přídávají 20 let navíc.Když jsem vás poprvé viděla lekla jsem se ,cože to je za čtyřicátnici.Ta krásná a mladičká,byla jste pro mne ztělesněný symbol .Ted´už bohužel to nestojí ani za otočení.
  • kráva Vondráčková a její lesbické fanynky

    Je to pěkná kráva a na tenhle server choděj nejspíš samý lesbičky...
    • tak hele ty jsi blbá,to není žádná blbka ty blbče,a přestaň jí urážet.
      nic o ní nevíš.hlupáku.
  • Souhlasím se sisi. A nejen obočí... Navíc se chová děsně infantilně... A je pravda, co už tu bylo napsáno - chápala bych, kdyby se líbila chlapům, ale to, že jsou tady z ní na větvi ženský je docela divný...
  • nezlobte se ale jste vyumelkovana zpevacka ktera nema dusi ale pozor jako daberka nemate chybu
    • není vyumělokovaná.
    • Souhlasím, její herectví stojí za houby. A už i jako dabérka se mi přeslala líbit. Její ječák mi jde docela dobře na nervy.
      • to není pravda.
        • ale je to pravda.
      • Ale mě to nevadí,je to normální člověk jako každý jiný,a taky má duši.
  • sory já jsem se tam napsala jako lulinka protože lulinka :-D má pravdu.
  • Nové CD Lucky BOOMERANG

    28.11.2005 vyšlo nové CD Lucky Vondráčkové BOOMERANG a jejíprvní singl se jmenuje VÍTR (I need hero), kterou představila ve Zlaté Mříži 11.12.2005 ta písnička je úžasná hned si běžím to CD KOUPIT!!! obsahuje i písničku STRACH...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit