Přejít na výpis diskuzí

Lucie Vondráčková

OSOBNOST 31.12.2006 
955 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucia my Favourite dabink I LOVE YOU *1* *14* *3* *15* *2* *4* *5*
  • Lucce

    Ahojky Luci.Jsem tvá faninka a musím říct že jsi dobrá a fakt válíš.Tvůj singl Vítr je boží mě se hrozně líbí.Jinak s pozdravem Lucka. *3* *4* *1*
    • Re: Lucce

      NAMYŠLENÁ PROTEKČNÍ HUSIČKA.
  • Prostě trapná

    Já nevim co na ní všichni vidíte.Od té doby co je prý -zpěvačka-jí celkem narostl nosánek.Podle mě je dost trapná.A ta její nová písnička Vítr to je něco strašnýho.U mě chválu nehledejte. *15*
  • Opravdu nevim co tě Lucie přimělo se nechat ostříhat,ale můžu ti s klidným svědomím říct,že jsi zestárla tak o dvacet let.A víš komu si dost podobná.Jisté maškaře Jitce Asterové!Ještě si vem úchylný červený uplý obleček a červeý brejle a vypadáš jako ona.Byla jsi vzor mládí a ted jsi jen maškara.A další tvoje fatální chyba je,že se pokládáš za zpěvačku.Tahle písnička Vítr je hodna tak tvé tetičky.Vrabčáku
  • O co vám jde

    Vždyt těd vypadá Lucka taky dobře. Jo mě se taky líbila víc když měla dlouhý lasy ale je to její věc co se sebou udělá.Mě se třeba nejvíce líbí ten její úsměv. Je to prostě Lucka a mě se líbí taková jaká je *4* *14*
  • přání

    Všechno nej k narozkam *3* *4*
  • ahoj luci mrzi mne ze sem ti nemohla napsat kdyz si mela narozeniny tak ti preju vse nejlepsi a doufame mi vsichni co ti piseme ze odepises
    ses vajn spevacka cau *13* *13* *13* *13* *13* *1*
  • SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Lucka Je nejlepsa spevacka,moc ona me libit se

      Lucka je nadgerna,hzka,a krasna,zpevacka moc lepa... marine.blog.cz- blog o Lucce *3* *14* *3*
  • Čabánek

    Ahoj Luci, máš hezký hlas, i když Tvé písně nejsou má krevní skupina.. Ale Tvé herecké výkony jsou vážně super, hraješ vážně přesvědčivě, jsi v tom vážně dobrá *3* Držím Ti palce v osobním i pracovním životě *4* Ahoj
  • Luky1987
    Od Lucky Vondrackove se mi nejvíc líbí písničky Strach a Ty jsi ten nej. Jako herečku jí hodnotím nic moc. PS jinak nic proti ní nemám je to fajn holka
    • víte co myslete si co chcete,náhodou hraje hezky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit