Přejít na výpis diskuzí

Ludvík XIV.

OSOBNOST 7.2.2008 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ludvík

    Podle mně je Ludvík zajímavej.Kdo je jeho otec nevím ale chtěla bych vědět KDE JE VAUX LE VICOMTE JESTLI V Paříži nebo ve Versaille?????Prosím napište. *14* *14* *14* tímhle myslím Ludvíka tohle je pro vás *15* *15* *15* *15* *15* škoda že nejde cestovat časem chtěla bych ho poznat. *9* *9* *7* *8* *8* *9* *15* *15* *15*
    • Re: Ludvík

      To kdo je otec našeho milovaného Ludvíka není jisté oficiálně je to Ludvík XIII. ale traduje se že by to mohl být i kardinál Mazarin. *5*
    • Re: Ludvík

      V Aux le Vicomte leží severovýchodně od Melunu. Pár kilometrů JJV od Paříže
      • Re: Re: Ludvík

        Díky!!
  • hjgtd

    Je to píčovina a ste kokoti at žijou komunisti...! *3* *15* *9*
    • Re: hjgtd

      Coo?!Žádní komunisti!!!!Ludvík XIV. byl nejlepší absolutistický panovník!!!!Ať jdou někam ti tvoji Stalinističtí komouši!!!!Co s nich máš NIC!Ani bys nemohl vycestovat do Versailles,a možná by si jim byl nepohodlný a nechali by tě oběsit,to by se ti líbilo?! *8*
      • Re: Re: hjgtd

        A že zrušil Edikt nantský a tím pádem byly zavražděny tisíce hugenotů vám nevadí?!? *8* Kromě toho že před koncem své vlády udělal z Francie trosku... *16*
        • Re: Re: Re: hjgtd

          Holuběnko zlatá, edikt z Nantes zrušil na naléhaní jeho silně křesťanské milenky a to 2 roky po zemření jeho manželky Marie Terezy Habsburské (Španělské) ale co bartolomějská noc při které zemřelo přes 30 000 hugenotů?To je větší zločin no snad ne?A přitom hugenoté způsobili francii obrovské ztráty co tak La Rochelle? *13*
    • Re: hjgtd

      Jdi doprdele ty komančko jedna zasraná.
  • oprava

    Prosím, přestaňte šířit nesmysly. Otcem Ludvíka XIV.byl Ludvík XIII. Ludvík VIII. byl francouzským králem v letech 1223-1226. A i kdybyste počítali krále podle dynastií (což se nikdy nedělá), tak z rodu Bourbonů byl Ludvík XIV.teprve třetím v pořadí po Jindřichovi IV.Navarrském a Ludvíkovi XIII. *10*
    • Re: oprava

      Ano, to je pravda, ale teď jsem četla nový životopis Ludvíka XIV. ,kde se zcela nepokrytě píše, že jeho otcem je kardinál Mazarin a zpochybnili i otcovství Ludvíka XIII. k mladšímu synovi Filipu Orleánskému. Ludvík XIII. byl již v té době tak nemocný, že prý dítě zplodit nemohl. Navíc byl homosexuál a mysogin /nenáviděl ženy/.
      • Re: Re: oprava

        A ještě Ludvík XIV. byl prostě král a kdyby nebyl Bourbon tak i tak s tím po 400 letech nic neuděláš takže než bude vynalezen stroj času a automatický ničič stráže Ludvíka XIV. tak mu můžeš udělat vzorky a pokud jeho otcem bude Mazarin tak ho sesaď z trůnu a pohodlně se tam usaď a s klidem řekni: jsem královna a jsem krásná *14*
      • Re: Re: oprava

        Myslím Daničko, že bude lepší se držet oficiálních faktů a nedělat z ničeho velké záhady *16*
      • Re: Re: oprava

        No prosímtě,Ludvík XIII. sice byl homosexuál ale kdo byl potom otcem Filipa D´Orleán????Mazarin!Ludvík XIV. byl plnohodnotný Bourbon,narozdíl od Filipa D´Orleáns!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit